הנושא השבועי לדיון

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי סגנון
בהחלט יש הגדרות די ברורות להגדרת כל סגנון
(אולי בהזדמנות נשב לכתוב)
אבל לקוח שבא ואומר
אני רוצה קו חלק ונקי
או רק סגנון מודרני/כפרי/אורבני/שאבי שיק וכו'
והסגנון הכי לא ברור אקלקטי
לא בהכרח יודע למה הוא מתכוון
לכן אני ממש בונה פרופיל DNA ללקוח
ומתאימה את הסגנון לאופי בני הבית
ותמיד בית מורכב מסוגים שונים של אנשים
אז חייבים לאזן
ולא להצמד ב100% לסגנון מסויים
שכל בני הבית ירגישו בו בנח

ברור!
עיצוב מוצלח הוא שילוב מוצלח.

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

yafit gal

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מלאכי...... מחכים לחוברת,
נשמע רעיון מקסים.

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
בואו נרחיב את הדיון על עיצוב לפי סגנון
ישנם כ"כ הרבה מילים שאנו נוטים להשתמש בהם כדי להגדיר עיצוב בסגנון ...
מודרני
קלאסי
אקלקטי
פרובנס
אתני
כפרי
תזרקו עוד מילים ...
ואולי נבהיר כמה מהם...תעשירו אותי ואת כולם!!
אני מרשה לעצמי להפנות אתכם לאתר שלי תחת הלשונית "עיצוב פנים" שם הגדרתי ברורות למיטב הבנתי את החשיבה המנחה שצריכה להוביל. אשמח לתגובות כמובן:

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
העתקתי לתועלת החסומים:
עיצוב פנים כשמו, כן הוא! עיצוב החלל הפנימי של המבנה/הנכס. בפועל -במינוח זה, קיימות 2 חלוקות שונות במהותם:

ה-1. תכנון החללים מבחינת החלוקה ואופיה ותכנון רכיב השימוש המתאים.

ה -2 עיצוב הבית כאלמנט עיצובי הכולל בחירת אמצעי התאורה והטקסטורה. ובחירת אלמנטים של ריצוף וחיפוי. קרמיקות ואביזרים סניטריים המהוים חלק בלתי נפרד מאתנו. בכלל זה לא נפקד מקומם של הפרזולים כגון מעקות, ואלומיניום ועוד. תכנון נכון, הינו זה המשלב את שניהם בהרמוניה מלאה תוך הקפדה ברמת הפרטים.

לעתים, ישנה נטייה להתרשמות מתמונות המעטרות את המגזינים השונים ולקחתם כמודל לחיקוי. אך בפועל המציאות הקיימת בשטח אינה תואמת לבית החלומות מהז'ורנל. כמו בגד המוצג על בובה/קולב בחלון ראווה שאינו בהכרח תואם למידות הרצויות . גישתי משלבת בין התפיסה המציאותית ליצירת פתרונות תכנוניים המשלבים קונספט בקו עיצובי נקי המשתדל ליצור מקום שהשהות בו נעימה ודינמית וכל זה בשיתוף וליווי מלא של הלקוחות לכל אורך הדרך.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
המאמר נחמד
רק אציין 2 נק' שהפריעו לי
1-עיצוב פנים הוא בהגדרה הרבה יותר רחבה , לא רק לבתים חבל להגביל את עצמך ואת הלקוחות...
2-
בקו עיצובי נקי המשתדל
האם את מעצבת רק בקו נקי, ואם יש לקוח שרוצה מעוטר ומקושט

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
כמובן שאני עוסקת בכל תחום שיש בו נגיעה בתחום. אך המאמר בא להגדיר את התפיסה המקצועית. ועל כגון דא נאמר "תן לחכם ויחכם עוד".
לגבי הערה ה-2 אני באה ממקום של אומנות(עוד מהבית-אבי בוגר אקדמיה לציור ואני חיה ונומת את מינקות) וודאי הזרימה חשובה,אך מנסיוני מאז לימודיי לפני כ-/1716 שנה- שמתי לב שהסביבה בה אדם גדל משפיעה על התפיסה. כך למשל היה שוני בין הדירה שתכננתי כחלק מפרוייקט בלימודים הייתה פתוחה ומזמינה יותר מאשר של חברותיי שבאו מבתים בעלי אופי יותר שמרני וכבד ותכננו אוסף חדרים של קופסאות גפרורים העיקר לדחוף יותר. נושא זה של עיטור זה כבר העניין הדקורטיבי ואלמנט עיצובי שהתייחסתי אליו.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כל הזמן הוגה ברעיון של -איזה מקום יש לעיצוב פנים במשפחות אברכיות או דלי אמצעים?
פעמים רבות אני נתקלת בכאלה שאני אומרת להם עיצוב פנים הם בטוחים שמדובר בתכנון וחלוקת פנים בלבד
לרב הם ניגשים לאדריכלית רק כ"שחייבים להרחיב" על היתר הם מוכנים לשלם כמה שצריך אבל לא מעבר, ולא תמיד מבינים שעם קצת טאץ עיצובי קצת זריקת צבע יעוץ בבחירת רהיטים הכל יראה אחרת ולא תמיד עם תקציב מנופח
אז לאן מתקדמים?...

ציפי ורשואר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כל הזמן הוגה ברעיון של -איזה מקום יש לעיצוב פנים במשפחות אברכיות או דלי אמצעים?
פעמים רבות אני נתקלת בכאלה שאני אומרת להם עיצוב פנים הם בטוחים שמדובר בתכנון וחלוקת פנים בלבד
לרב הם ניגשים לאדריכלית רק כ"שחייבים להרחיב" על היתר הם מוכנים לשלם כמה שצריך אבל לא מעבר, ולא תמיד מבינים שעם קצת טאץ עיצובי קצת זריקת צבע יעוץ בבחירת רהיטים הכל יראה אחרת ולא תמיד עם תקציב מנופח
אז לאן מתקדמים?...

אני נתקלת המון במשפחות דלות אמצעים ותקציב מצומק ועדיין לא יוותרו על תכנון מסודר גם אם יעלה יותר
לדעתי זה הרבה עניין של מודעות,אורח חיים וסדר עדיפויות ופחות עניין תקציבי

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המשפחות האברכיות שאני נתקלת בהן רובן רוצות מתוכנן כמה שיותר מנוצל.ולא מעבר. על כל רעיון שנותנים להם לשיפור ולעיצוב מעניין אותם רק דבר אחד "בכמה זה מייקר?" ולפעמים מפחדים אפילו לשמוע... ולהסתפק במינימום.

כמובן שיש כאלה שצריכים הכי הכי בסטייל.
וכאלה שבאמצע אבל הרוב..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה