הנדסאית תוכנה גוניורית

ענבים טעימים

משתמש רשום
היי,
סייימתי עכשיו בהצלחה לימודי הנדסת תוכנה וכן עשיתי את מסלול קמאטק.
אשמח לשמוע האם יש כאן נשים שעובדות במקומות שמחפשים כרגע עובדות ולא פוסלים גוניוריות...
אשמח גם למידע והדרכה מבעלות נסיון....
תודה ויום טוב!

אילה ר.

משתמש פעיל
יש את התוכנית של עתידה
בלי דיונים בבקשה..
1657535491472.png

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תקראי כאן,
מניסיון מי שמשקיעה (וזה לא קל) מצליחה מאוד בסוף!
אני מוסיפה עוד דבר, בזמנך הפנוי קחי לך קורס בנושא שאת מתחברת אליו, תבני לך פרויקט קטן, תעלי לגיט ותוסיפי קישור בלינקדאין / קו״ח, כך לאט לאט תייצרי לך תיק עבודות.

C

משתמש מקצוען
לכל דבר יש רבנים שמתנגדים
ואם יש גם רבנים שמתירים אני לא רואה סיבה להתחיל להכנס לזה כאן
קודם כל בכלל לא רציתי להתדיין על זה.
אבל מכתב כזה לא מתפרסם כל יום, ולדעתי בפורום חרדי בהחלט יש מקום להראות גם סיבה למה לא לכת על זה.
חוץ מזה שאני רואה במכתב כאן יציאה נגד לימוד ועבודה בתכנות בכללית, ואת זה גם את לא מקיימת, סורי שאמרתי.
מאיפה הגעת למסקנה שהם יוצאים נגד תכנות באופן כללי?
ומאיפה הגעת לזה שאני לא מקיימת את זה?
אולי אני לדוגמה מקיימת את דבריהם בזה שאני עובדת בחממה חרדית למרות ההבדל המשמעותי בגובה המשכורת?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אז ככה:
אני מכירה אישית בת שקיבלה התר אישי מרב מוכר מאוד לתוכנית הדסים בתנאי שיהיה לחרדיות חדר נפרד,
אני אישית מכירה הרבה מאוד ששאלו וקיבלו התר לעבוד במקום חילוני גם כחרדיות יחידות וכמובן שכל מקרה לגופו, ויש הרבה שיקולים.
אז אל תוותרו סתם על דברים,
לכו לשאול רב

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
לא הולכת להתדיין, אבל להביא את הפרסומת בלי להזכיר שיש לתוכנית הזו התנגדות של רבנים, זו ממש הטעיה.
במיוחד שהמכתב הזה יצא בעקבות התוכנית הנ"ל:
צפה בקובץ המצורף 1161468
לכל דבר יש רבנים שמתנגדים
ואם יש גם רבנים שמתירים אני לא רואה סיבה להתחיל להכנס לזה כאן
חוץ מזה שאני רואה במכתב כאן יציאה נגד לימוד ועבודה בתכנות בכללית, ואת זה גם את לא מקיימת, סורי שאמרתי.
קודם כל בכלל לא רציתי להתדיין על זה.
אבל מכתב כזה לא מתפרסם כל יום, ולדעתי בפורום חרדי בהחלט יש מקום להראות גם סיבה למה לא לכת על זה.

אולי אני לדוגמה מקיימת את דבריהם בזה שאני עובדת בחממה חרדית למרות ההבדל המשמעותי בגובה המשכורת?
אז ככה:
אני מכירה אישית בת שקיבלה התר אישי מרב מוכר מאוד לתוכנית הדסים בתנאי שיהיה לחרדיות חדר נפרד,
אני אישית מכירה הרבה מאוד ששאלו וקיבלו התר לעבוד במקום חילוני גם כחרדיות יחידות וכמובן שכל מקרה לגופו, ויש הרבה שיקולים.
לכו לשאול רב
כולכן מתחילות את המשפט במילים "לא רוצה להתדיין", אבל תכלס...

אילה ר.

משתמש פעיל
בלי דיונים בבקשה..
חחח
זה היה ראשון.
ואת התחלת את הדיון.
אבל מה זה משנה?
הם כותבים נגד לימודים עמוסים מדי,
כן תכנות זה לימודים קשים ועמוסים מאוד.
את עובדת פחות מ 8 שעות?

C

משתמש מקצוען
הם כותבים נגד לימודים עמוסים מדי,
כן תכנות זה לימודים קשים ועמוסים מאוד.
אז אולי הם יוצאים נגד התכניות שהתחילו בשנים האחרונות?
אני למדתי תכנות עוד לפני העידן הזה, וזה לא היה קשה מדי. זכור לי לדוגמה שמגמת ייעוץ מס עבדו קשה הרבה יותר.
את עובדת פחות מ 8 שעות?
כן. אבל למה זה משנה?

אילה ר.

משתמש פעיל
אז אולי הם יוצאים נגד התכניות שהתחילו בשנים האחרונות?
אני למדתי תכנות עוד לפני העידן הזה, וזה לא היה קשה מדי. זכור לי לדוגמה שמגמת ייעוץ מס עבדו קשה הרבה יותר.
אז כשמדברים כאן על קמאטק או משהו דומה את גם מזדעקת?
כן. אבל למה זה משנה?
יפה לך!
זה לא מצוי בכלל

C

משתמש מקצוען
אז כשמדברים כאן על קמאטק או משהו דומה את גם מזדעקת?
לא, כי אני לא מבינה מהמכתב הזה שזה מה שהם יוצאים נגדו. לטעמי זו דווקא תוכנית מוצלחת שהעלתה את רמת המוכנות של הבנות לעבודה. אבל העלתי את זה רק בתור רעיון, שאולי לזה הכוונה.
אם אני אבין שהם יוצאים נגד התוכניות האלו, אז ברור שאזדעק.

tamart

משתמש צעיר
אז ככה:
לכו לשאול רב
היי
התוודעתי לתוכנית הדסים רק השבוע, לא מחליטה אודות טיבה, אומנם שמעתי שמתנגדים לה...
יש אפשרות לשאול אותך בפרטי פרטים נוספים עליה? המייל שלי tamarb2454 ג'מייל

סופר ס

משתמש רשום
סיימתי כעת לימודי תכנות של מה"ט +קאמטק (מסיימת חופשת לידה) ואני מחפשת עבודה אם יש למשהי רעיון בשבילי אשמח מאד אם תוכל לכתוב לי למייל T7600591 וכו תודה רבה

סטודנטית665

משתמש חדש
היי, מצטרפת לבקשה
אני עובדת כשנה כמהנדסת וריפיקציה (חומרה) ומעוניינת לעבור לפיתוח תוכנה,
אם את יודעת על מקום עבודה שמחפש ג'וניורית אשמח אם תוכלי ליצור איתי קשר ולשלוח את קו"ח שלי

בנוסף אני מעוניינת ללמוד java spring ,
מכירה קורס טוב על הנושא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה