שיתוף המתנה המושלמת לחנוכה... פרסומת למלכות יודאיקה

מרגניתא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מלכות.jpg

Vista

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לדעתי זה מאוד יפה והעיקר זועק עד לב השמים, ככה שאני כבר חושב (אולי) לקנות את הדגם החדש.
דבר אחד שכן מפריע לי קצת (ישראלים בדר''כ לא שמים לב לזה) זה הפונט האנגלי זה נראה לי פונט אנגלי מידי פשוט למודעה מידי יוקרתית, הייתי מעדיף איזה פונט קצת בנוסח יותר מודרני.

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי זה מאוד יפה והעיקר זועק עד לב השמים, ככה שאני כבר חושב (אולי) לקנות את הדגם החדש.
דבר אחד שכן מפריע לי קצת (ישראלים בדר''כ לא שמים לב לזה) זה הפונט האנגלי זה נראה לי פונט אנגלי מידי פשוט למודעה מידי יוקרתית, הייתי מעדיף איזה פונט קצת בנוסח יותר מודרני.
טוב שיש כמה חוצניקים בפרוג:p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה