המשלים לוורד

כותב מתחיל

משתמש חדש
שלום לכולם,

נכתב כאן אודות תוכנה בשם "המשלים לוורד". מכיוון שלא הצלחתי למצוא תיאור של התוכנה ברשת, האם יש אפשרות שאחד ממשתמשיה יתאר מה בדיוק יש בה? הפיצ'רים היחידים שאני יודע שקיימים, הם "חלון" לשורה שניה ומרכוז שורה אחרונה. מה עוד?

בתודה

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני לא מכיר בדיוק אבל לפי מה שהבנתי יש הגדלת והקטנת רווח בין פסקאות ובין מילים, השוואת טורים
הערות שוליים ב 2 טורים וטקסט עליון בטור אחד או להיפך, עימוד רב-טקסט (הבנתי שלא מומלץ), עבודה בשיטת הקודים
לא יודע מה עוד

haozar

משתמש רשום
יש לי את התוכנה.
בנוסף למה שאמר אברהם, יש גם אפשרות לאיזון טורים, כותרת עליונה משתנה אוטומטית (נשלפת מהטקסט), אשף להכנסת קודים אוטומטית (עוזר מאוד למי שמעמד גם בתג), פקודות לפתרון בעיות בוורד, המרות ופקודות עזר רבות.

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
כמה עולה התוכנה? ואיפה רוכשים את זה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ח.שטיינהוז
03-6762032

מחיר אני לא יודע אבל אני מעריך שזה בסביבות ה 500-600 ש"ח.
(כך זה היה פעם כשהתעניינתי בזה)

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י כותב מתחיל;459102:
שלום לכולם,

נכתב כאן אודות תוכנה בשם "המשלים לוורד". מכיוון שלא הצלחתי למצוא תיאור של התוכנה ברשת, האם יש אפשרות שאחד ממשתמשיה יתאר מה בדיוק יש בה? הפיצ'רים היחידים שאני יודע שקיימים, הם "חלון" לשורה שניה ומרכוז שורה אחרונה. מה עוד?

בתודה

באמת פעם הצעתי להם שאבנה להם אתר אינטרנט, אבל הם לא היו מעוניינים. אולי תגיד להם משהו בסגנון זה: 'לא מצאתי אתכם באינטרנט, חבל' אולי זה ישכנע אותם לבנות אתר.

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
נכתב ע"י אברהם;462237:
ח.שטיינהוז
03-6762032

מחיר אני לא יודע אבל אני מעריך שזה בסביבות ה 500-600 ש"ח.
(כך זה היה פעם כשהתעניינתי בזה)

סליחה על ההקפצה.

אני מחפש דחוף את מוכרי 'המשלים לוורד' - המחשב שלי נמחק ואני זקוק מחדש לתוכנה בדחיפות. הם לא עונים במספר הזה כבר יומיים.
למישהו יש מס' נוסף שלהם?

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י ישראל44;668211:
למישהו יש מס' נוסף שלהם?

אני יכולה לנסות לשלוח לה מייל, יעזור?

haozar

משתמש רשום
נכתב ע"י ישראל44;668211:
סליחה על ההקפצה.

אני מחפש דחוף את מוכרי 'המשלים לוורד' - המחשב שלי נמחק ואני זקוק מחדש לתוכנה בדחיפות. הם לא עונים במספר הזה כבר יומיים.
למישהו יש מס' נוסף שלהם?
תנסה בין 10:00 ל-13:00

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
הצלחתי להשיג אותם.
תודה

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
@בר בי רב יש לי קובץ וורד מסודר בשני טורים, אבל יש בעיה שהגובה של הטורים שונה בערך במילמיטר ויותר, הציעו לי להגדיל מרווח בין הפיסקאות, אבל צריך להתאים לכל טור בנפרד ומדובר בלמעלה ממאה עמודים, הבו פיתרון?
(חבר הציע לי תוספים אבל הם עולים כסף, לא מצאתי חינמי עם אופציה זו,)

נחמנציק

משתמש צעיר
נראה לי שאם תגדיר את המרווח בין השורות בנקודות ולא במרווח בודד וכדו'
(למשל מרווח מדויק 25 נקודות)

NIVDFB

משתמש פעיל
ביתר ביאור:
תגדיר גובה שורה בכל המסמך מדויק, ואת המרווח לאחר פיסקה תגדיר ג"כ לאותו גובה של גובה השורה [או אם אתה רוצה אפשר כמובן לא לעשות מרווח אחרי פיסקה כלל].
את רוב הבעיות פתרת.
נשאר פה ושם שצריך לסדר ידנית

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ביתר ביאור:
תגדיר גובה שורה בכל המסמך מדויק, ואת המרווח לאחר פיסקה תגדיר ג"כ לאותו גובה של גובה השורה [או אם אתה רוצה אפשר כמובן לא לעשות מרווח אחרי פיסקה כלל].
את רוב הבעיות פתרת.
נשאר פה ושם שצריך לסדר ידנית
שמתי לב, שגם הדגשת מילה או הגדלה, יוצרים בעיה, אמרו לי שיש איזה תוסף, שמאפשר להגדיר ששינוי גודל או הדגשה לא ישנו את המרווח בין השורות אפי' אם זה מתנגש שורה בשורה, זה נכון?

NIVDFB

משתמש פעיל
אם מגדירים גובה שורה מדויק לא אמור להשפיע שום שינוי על המרווח בין השורות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה