המרת סיומת MTS

אורית רז

משתמש צעיר
איך אפשר להמיר סרט בסיומת mts, בצורה הטובה ביותר
ושהסרט יהיה עדין באיכות טובה
תודה

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אני מבין שאת רוצה להמיר לסיומת אחרת רגילה כמו MPG או AVI, וחשוב לך שהאיכות לא תרד יותר מידי?

אורית רז

משתמש צעיר
נכתב ע"י פרסומון;1679474:
אני מבין שאת רוצה להמיר לסיומת אחרת רגילה כמו MPG או AVI, וחשוב לך שהאיכות לא תרד יותר מידי?
בדיוק
רציתי קצת תאוריה, אבל בסדר גם כך
תודה רבה

נעמי קרלינסקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סליחה על ההקפצה,
אבל אני זקוקה בדחיפות לתוכנה הזו- Xilisoft‏
של המרת קבצים בצורה איכותית.
יבורך מי שיוכל להעלות שוב--

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

bris

משתמש סופר מקצוען
3 הערות שימושיות

1. MTS הוא לא פורמט של וידאו , אלא תקן של "כימוס" (מלשון כמוסה) - דהיינו מארז של וידאו/אודיו/מידע , ויכול להכיל בתוכו וידאו בקידודים שונים , בדכ MPEG-2 בBITRATE מאוד גבוה או H264.
רוב התקני החומרה שיודעים לנגן MP4 ורוב מע ההפעלה המודרניות מנגנות MTS בלי שום המרה.

2. אם חשוב מאוד האיכות , עדיף לא לקודד מחדש את הוידאו (בלעז Transcode ) אלא רק להוציא את האודיו+וידאו וליצור מהם קובץ בתקן הרצוי (נקרא EXTRACTION - הפעולה של הוצאת המידע , ו Multiplex - היצירה של הקובץ המכיל החדש)
יש כמה וכמה כלים לעשות את זה, זה בדכ לא כלים של לחיצה אחת אלא כלים מורכבים יותר.

3. 99% מהתוכנות המרה משתמשות באותם ספריות של FFMPEG .
לכן האיכויות יהיו די דומות.
אפשר לבצע את אותה המרה בדיוק עם VLC החינמי בלי להתקין שום תוכנה נוספת.
אם ישלכם מחשב חדיש / חזק , עם תוכנת HANDBRAKE החינמית תקבלו את הMP4 הכי טוב. וגם הכי מהיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה