המרת גרסה בקובץ DWG

• פותח הנושא אך
  • פורסם בתאריך

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום רב.
הורדתי תכנת DWG Trueview, אני צריכה להמיר גירסה בקובץ שקיבלתי. איך אני עובדת עם התוכנה הזו? תודה וגמר חתימה טובה.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודעת להסביר איך אבל אם תרצי שאמיר לך לבינתיים בשמחה תשלחי לי. אני עובדת עם 2018. <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה רבה על הרצון לעזור, אבל מכיון שזה בער לי הצלחתי לבקש מהם לשלוח לי בגירת 2012, הבעיה היא שלא נעים לי כל פעם לבקש טובות אז אני רוצה פעם אחת ולתמיד לדעת איך עושים את זה. מצאתי משהו בגוגל אבל או שהתכנה לא סיימה לרדת או שההורדה לא הצליחה מפני שלי מה שכתוב שם כשאני לוחצת על האייקון של התכנה צריך להפתח לי משהו ואילו אני רק רואה מלא תיקיות תחת התקיה עם שם התכנה ואין לי קיצור דרך על המסך.

יהודית מן

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פתחתי את התוכנה- אצלי 2019
בחרתי dwg convert (אפשר באייקון למעלה)
1.PNG

בחרתי בגירסא הרצויה ( לצורך העניין- 2010)
לחצתי על ההאייקון המסומן, כעת בוחרת את הקבצים הרצויים ("אקסרפים" מצטרפים אוטומאטית)
2.PNG

convert
ן----- סיימנו.
הערה: בלחצן conversion - ניתן להוסיף/ לשנות "פרופיל" עם הגדרות רצויות - כמו לעשות purge לקבצים, או חשוב מאד- להסיר "חותמת חינוך" שהתוכנה לא חוקית- (אופציה זו אינה קיימת בגריסת 2019:()

יהודית מן

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל או שהתכנה לא סיימה לרדת או שההורדה לא הצליחה מפני שלי מה שכתוב שם כשאני לוחצת על האייקון של התכנה צריך להפתח לי משהו ואילו אני רק רואה מלא תיקיות תחת התקיה עם שם התכנה ואין לי קיצור דרך על המסך.
מה הכוונה?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ראשית תודה רבה ל @mbh.arc על עזרה רבה מאחורי הקלעים עד לשעות הקטנות של הלילה. תזכי למצוות.
שנית, תודה לכל המנסים לעזור כאן. לפרוג בהחלט יש מה להיות גאים על הפלטפורמה המיוחדת הזו שהם בנו שמושתתת על חסד ועזרה לזולת.
שלישית, יש לי בכונן C את השם של התכנה אבל כשאני לוחצת עליו נפתחים לי הרבה תיקיות ותתי תיקיות, אין לי אייקון או קיצור דרך שפותח לי ישר את התכנה.

יהודית מן

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האם נכנסת בc
ל progransfiles/autodesk/dwgtrueview
???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה