מידע שימושי המצב הבטחוני...

מצב
הנושא נעול.

Kenyonit

משתמש מקצוען
חמ"ל לפני 13 דק': בשל הירי המתמשך לעבר שדרות ויישובי עוטף עזה, והחשש משיגורים לעבר העיר, הוחלט ע"י ראש העיר, תומר גלאם, לבטל את קיום הלימודים מחר, שיש 15.11.19 - כך נמסר מדוברות עריית אשקלון.
טטטטטט.png

ה' יעזור

משתמש פעיל
דבר שהיה מוזר לי תמיד אומרים שיש זמן להכנס למרחב מוגן אבל היה פעמים שראיתי את הטיל מעלי עוד לפני תחילת האזעקה יש הסבר למישהו ?

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דבר שהיה מוזר לי תמיד אומרים שיש זמן להכנס למרחב מוגן אבל היה פעמים שראיתי את הטיל מעלי עוד לפני תחילת האזעקה יש הסבר למישהו ?
מסתבר שזה טיל היירוט

ז'אנט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
"בשל הירי המתמשך לעבר שדרות ויישובי עוטף עזה והחשש משיגורים לעבר העיר, הוחלט על ידי ראש העיר, יחיאל לסרי, לבטל את קיום הלימודים מחר, שישי 15.11.19 - כך נמסר מדוברות עיריית אשדוד" מי ששלח את הודעה הזו מה המקור שלה איפה אני יכולה לראות שהיא פורסמה

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
בהמשך להודעה הכוזבת על ביטול הלימודים באשדוד:

"ערב טוב לתושבי אשדוד. אנו מבקשים להבהיר כי ההודעות המופצות כעת על ביטול הלימודים, לא יצאו מעיריית אשדוד. העיריה תקיים הערכת מצב עם פיקוד העורף ותודיע על החלטתה בצורה מסודרת מיד לכשתתקבל. אנא המתינו לפרסום רשמי שיועבר בפייסבוק העירוני ובאתר העיריה."

Kenyonit

משתמש מקצוען
"בשל הירי המתמשך לעבר שדרות ויישובי עוטף עזה והחשש משיגורים לעבר העיר, הוחלט על ידי ראש העיר, יחיאל לסרי, לבטל את קיום הלימודים מחר, שישי 15.11.19 - כך נמסר מדוברות עיריית אשדוד" מי ששלח את הודעה הזו מה המקור שלה איפה אני יכולה לראות שהיא פורסמה
זה לא נכון, כנראה נשלח להם בטעות, כי ב 106 אומרים שיש..

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
דוברות עיריית קריית מלאכי: "תושבים יקרים, לפני זמן קצר שוחח ראש העירייה אליהו זהר עם מפקד המחוז בפיקוד העורף וההמלצה היא לקיים לימודים מחר כרגיל . אנו ערים למתיחות ועוקבים אחר ההתפתחויות. נמשיך ונעדכן אתכם במידת הצורך. המשך לילה שקט."

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה