דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

rot123

משתמש רשום
צודק, בהמשך כתבתי שכל נושא האיבודים יטופלו על ידינו בסוף
א. מתי זה הסוף? היה כבר ופספסתי? אני לא עוקב פה בפורום
ב. בבירור יתרה (בכרטיס שלא זרקתי כי נשאר בו 300 בערך) הוא אומר לי 1000, אבל בפועל אי אפשר להשתמש בו, למה זה? כי דווחתי על אובדן?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
א. מתי זה הסוף? היה כבר ופספסתי? אני לא עוקב פה בפורום
ב. בבירור יתרה (בכרטיס שלא זרקתי כי נשאר בו 300 בערך) הוא אומר לי 1000, אבל בפועל אי אפשר להשתמש בו, למה זה? כי דווחתי על אובדן?
תתקשר מחר למוקד ותבדוק.

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
שלום,
יש לנו שני ילדים ושלחו לנו שני כרטיסים אך השליח העביר לנו כרטיס אחד וכרטיס שני הוא מסר לאיזה שכן שלא עידכן אותנו שהוא קיבל את הכרטיס, מכיון שכך יצרתי קשר עם המוקד והם העבירו לי את הזכאות שהיתה לי בכרטיס השני לכרטיס הבודד שהיה ברשותי. לאחר מכן השכן נזכר להודיע לי שיש אצלו כרטיס שלי והוא אצלי אבל כמובן בלי שום יתרה.
אבל עכשיו לאחר שהשתמשתי בכל הכסף שהיה לי בכרטיס הבודד וחישבנתי את כל הקבלות שקניתי איתם (לאחר כל קניה שמרתי את הקבלות לצורך סיכום סופי...) התברר לי שקיבלתי רק 1800 ש"ח במקום 2800 ש"ח.
מה ניתן לעשות כדי לקבל את ה-1000 שנעלמו בין הכרטיסים???
תודה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום,
יש לנו שני ילדים ושלחו לנו שני כרטיסים אך השליח העביר לנו כרטיס אחד וכרטיס שני הוא מסר לאיזה שכן שלא עידכן אותנו שהוא קיבל את הכרטיס, מכיון שכך יצרתי קשר עם המוקד והם העבירו לי את הזכאות שהיתה לי בכרטיס השני לכרטיס הבודד שהיה ברשותי. לאחר מכן השכן נזכר להודיע לי שיש אצלו כרטיס שלי והוא אצלי אבל כמובן בלי שום יתרה.
אבל עכשיו לאחר שהשתמשתי בכל הכסף שהיה לי בכרטיס הבודד וחישבנתי את כל הקבלות שקניתי איתם (לאחר כל קניה שמרתי את הקבלות לצורך סיכום סופי...) התברר לי שקיבלתי רק 1800 ש"ח במקום 2800 ש"ח.
מה ניתן לעשות כדי לקבל את ה-1000 שנעלמו בין הכרטיסים???
תודה
תתקשר למוקד, או שתשלח לי בפרטי את הפרטים שלך.

המקל והגזר

משתמש מקצוען
@אשל ירושלים , יש אפשרות לבדוק פירוט שימוש בכרטיסים?
במוקד אמרו לי שהיתרה נוצלה כמעט במלואה
ולדעתי לא השתמשנו עדיין בכל הסכום
יש אפשרות לבדוק זאת?

תודה!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים , יש אפשרות לבדוק פירוט שימוש בכרטיסים?
במוקד אמרו לי שהיתרה נוצלה כמעט במלואה
ולדעתי לא השתמשנו עדיין בכל הסכום
יש אפשרות לבדוק זאת?

תודה!
יש בדפים קודמים קישורים לאתר ישראכרט, שם ניתן לראות את הפירוט.

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
@אשל ירושלים ,

אשמח לעזרתכם!
אני מביתר
הגשתי מזמן בקשה והיא אושרה
לפני כשבועיים קיבלנו טלפון שהכרטיסים בדרך אלינו ויצרו איתנו קשר בימים הקרובים וזה לא קרה
במוקש הטלפוני אומרים לנו כבר במשך חודשיים שהכרטיסים בדרך אלינו, זמן הגעה משוער חודש ימים
ואין כלום
מה עושים?
(אין לי הודעה פרטית כדי לשלוח פרטים מזהים)

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים ,

אשמח לעזרתכם!
אני מביתר
הגשתי מזמן בקשה והיא אושרה
לפני כשבועיים קיבלנו טלפון שהכרטיסים בדרך אלינו ויצרו איתנו קשר בימים הקרובים וזה לא קרה
במוקש הטלפוני אומרים לנו כבר במשך חודשיים שהכרטיסים בדרך אלינו, זמן הגעה משוער חודש ימים
ואין כלום
מה עושים?
(אין לי הודעה פרטית כדי לשלוח פרטים מזהים)
אני ישלח לך הודעה בפרטי

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה
אבל אני לא מנויה
לא נראה לי שאוכל לקרוא
אולי במייל?
s0527649710 שטרודל גימל
תודה רבה!!

yoni770

משתמש רשום
אשל ירושלים, יפה שאתם זמינים פה. אבל גם אני זכאית ועדיין לא קיבלתי את הכרטיסים. התקשרתי לאשל ירושלים ואמרו לי שיחזרו אלי ביום ראשון, יום ראשון עבר מאז... מה עושים? תודה רבה.

avigaillll

משתמש פעיל
היי, התקשרתי כמה פעמים למשרדים של אשל ירושלים ואין מענה, לא קיבלנו את כל הסכום המגיע לנו,

איך אפשר לדעת מתי יכנס השאר?

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
כרטיס אחד היה תקול, עשינו העברה לכרטיס השני, וכבר עבר הרבה זמו וזה טרם הופיע. מה עושים?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשל ירושלים, יפה שאתם זמינים פה. אבל גם אני זכאית ועדיין לא קיבלתי את הכרטיסים. התקשרתי לאשל ירושלים ואמרו לי שיחזרו אלי ביום ראשון, יום ראשון עבר מאז... מה עושים? תודה רבה.
לאן התקשרת? ולמה שיחזרו ביום ראשון? לא ברור

oritdi

משתמש פעיל
@אשל ירושלים
היה לנו 113 שח בכרטיס,
ופתאום ניהיה יתרה של 0, וכתוב שהעסקה האחרונה היתה 'טעינת משרד הפנים' וירדו ה 113 שקל...
מה זה אומר? שהחליטו לאפס את הכרטיס? על סמך מה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה