דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

שלכם

משתמש פעיל
שלום
רצוי מאוד ליידע את כל מי שמחזיק כרטיסים ולא הפעיל אותם, הכרטיסים האלו מועמדים לביטול.
לא ינתנו כרטיסים חילופיים תמורתם.
כמו כן אנחנו קוראים לכל אלו שמחזיקים כרטיסים עם יתרות, לעשות שימוש ולסיים את היתרה.
קחו בחשבון שזה עלול להוביל לתביעות נגדכם בהמשך

אלישבע לוי

משתמש רשום
קחו בחשבון שזה עלול להוביל לתביעות נגדכם בהמשך
אנשים שלא חזרו לעבודה אחרי חל"ת (ויש המון כאלה) שומרים ובצדק את היתרה כדי לחיות עליה כמה שיותר זמן עד שתבוא הישועה וימצאו מקום עבודה. למה להכריח אותם לסיים הכל עכשיו??? הרי הכרטיסים האלה באים לעזור לא???

חיים ליברמן

משתמש צעיר
@אשל ירושלים
אתמול בלילה קבלתי שיחה ממספר חסוי ועל הקו 'השליח של הכרטיסים'
ביקש שאהיה זמין בבוקר לקבלת הכרטיס

נראה לי שהבוקר הלך חלף לו ואוטוטו מסיימים גם את הצהריים
איך אוכל לוודא את הגעתו?
או לפחות לדעת יותר על בטוח שלא היה פישינג של מישהו שחמד לו לצון?

#ליבא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@אשל ירושלים
קיבלנו היום את הכרטיס והוא הופעל על ידי השליח. בדקתי עכשיו בטלפון מה היתרה, והיא 0 ש"ח (7 נפשות כ"י...).
מה הפשט?

מביתר

משתמש חדש
אני כבר מזמן מחכה למשלוח ולא יצרו איתי קשר
באתר של בר הפצה העידכון אחרון מ21/6 שהוחזר
מה עושים??

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני כבר מזמן מחכה למשלוח ולא יצרו איתי קשר
באתר של בר הפצה העידכון אחרון מ21/6 שהוחזר
מה עושים??
תבדקו במוקד האוטומטי מה אומרים שם, יתכן וצריך לעדכן טלפון, אנחנו מתקשרים בימים אלו לכל החזרות, מוודאים כתובת ומוציאים להפצה חוזרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה