דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

גילי מ

משתמש חדש
שלום,
אשמח לדעת בזמנו (5 חודשים) אחרי שהגשנו את הבקשה ובררתי שאנחנו זכאים גם דיברתי (בזמן שעוד היה מענה אנושי)עם עמותת אשל אברהם לוודא טלפונים /כתובת / מספר נפשות הכל היה תקין
אחרי כמה זמן בכל פעם שהתקשרתי לאשל אברהם (מענה אלקטרוני) רק שהקשתי את ת.ז. של בעלי הפרטים היו במערכת שלי לא כששאלתי כאן הבנתי שזה תקין.
היום קיבלתי הודעת SMS רק עבור בעלי ששליח יצור אתו קשר
1. שוב שואלת האם זה תקין מקבלים כרטיס אחד עבור כל בני הבית?
2. שאני מנסה לבדוק בחברת ההפצה מה צפי הגעת הכרטיסים המשלוחים עדין לא הגיעו אליהם.

תודה מראש ....

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום,
אשמח לדעת בזמנו (5 חודשים) אחרי שהגשנו את הבקשה ובררתי שאנחנו זכאים גם דיברתי (בזמן שעוד היה מענה אנושי)עם עמותת אשל אברהם לוודא טלפונים /כתובת / מספר נפשות הכל היה תקין
אחרי כמה זמן בכל פעם שהתקשרתי לאשל אברהם (מענה אלקטרוני) רק שהקשתי את ת.ז. של בעלי הפרטים היו במערכת שלי לא כששאלתי כאן הבנתי שזה תקין.
היום קיבלתי הודעת SMS רק עבור בעלי ששליח יצור אתו קשר
1. שוב שואלת האם זה תקין מקבלים כרטיס אחד עבור כל בני הבית?
2. שאני מנסה לבדוק בחברת ההפצה מה צפי הגעת הכרטיסים המשלוחים עדין לא הגיעו אליהם.

תודה מראש ....
אם קיבלתם הודעה הרי שהמעטפה אצל חברת ההפצה.
תקבלו את הכרטיס ותשתמשו בו.

בהמתנה

משתמש פעיל
@אשל ירושלים השאלה שלי - לפני כחצי שנה הגשתי בקשה שלא אושרה- טענו שלא הגשתי את כל התלושים ולכן פסלו. בפועל- לא הסתכלו טוב, חלק תלושים לא היו כי בדיוק התחלתי עבודה חדשה.
לא טיפלתי בזה מאז.
עכשיו אני מגישה בקשה להנחה בארנונה, אם אקבל הנחה שנותנת זכאות לכרטיסים- האם אוכל לקבל אותם עכשיו? או שאפשר להגיש הסבר לבקשה שהגשתי באתר?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים השאלה שלי - לפני כחצי שנה הגשתי בקשה שלא אושרה- טענו שלא הגשתי את כל התלושים ולכן פסלו. בפועל- לא הסתכלו טוב, חלק תלושים לא היו כי בדיוק התחלתי עבודה חדשה.
לא טיפלתי בזה מאז.
עכשיו אני מגישה בקשה להנחה בארנונה, אם אקבל הנחה שנותנת זכאות לכרטיסים- האם אוכל לקבל אותם עכשיו? או שאפשר להגיש הסבר לבקשה שהגשתי באתר?
אם שמך לא מופיע במערכת, את לא זכאית ולא ניתן להוסיף אתכם.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום
רצוי מאוד ליידע את כל מי שמחזיק כרטיסים ולא הפעיל אותם, הכרטיסים האלו מועמדים לביטול.
לא ינתנו כרטיסים חילופיים תמורתם.
כמו כן אנחנו קוראים לכל אלו שמחזיקים כרטיסים עם יתרות, לעשות שימוש ולסיים את היתרה.

A052

משתמש סופר מקצוען
שלום
רצוי מאוד ליידע את כל מי שמחזיק כרטיסים ולא הפעיל אותם, הכרטיסים האלו מועמדים לביטול.
לא ינתנו כרטיסים חילופיים תמורתם.
כמו כן אנחנו קוראים לכל אלו שמחזיקים כרטיסים עם יתרות, לעשות שימוש ולסיים את היתרה.
כדאי אולי לשלוח הודעות על כך, ולפרסם בעיתונות ("הקו החם").
היות ובעבר גם פה כתבתם שזה תקף עד סיום תוקף הכרטיס ל5 שנים.

עוז והדר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קיבלנו בשעה טובה היום את הכרטיס.
השליח ביצע שיפעול ובבדיקה שעשיתי במספר טלפון שרשום נאמר כי היתרה היא 300 ש"ח.
אנחנו משפחה 5 נפשות... הגיוני?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כי החל מאוקטובר, במקרה של איבוד הכרטיס, לא נוכל לספק כרטיס חילופי תמורתו.

אילה מינה

משתמש מקצוען
הכסף שהוקצב לא מספיק לכל הזכאים.
מי שלא מפעיל את הכרטיס, ככל הנראה לא זקוק לו.
הכרטיס יבוטל ויועבר למי שזקוק לו.
אני שואלת למה מי שכבר הפעיל את הכרטיס ולא ממש את כל היתרה חייב לסיים עכשיו? הוא השתמש בחלק אבל לא בהכל
מה הלחץ?
ו @אשל ירושלים אני אמורה לקבל את הכרטיס בימים הקרובים
האם מעודכן אצלכם שלא קיבלתי עדיין?
שלא יבטלו לי את הכרטיס...

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני שואלת למה מי שכבר הפעיל את הכרטיס ולא ממש את כל היתרה חייב לסיים עכשיו? הוא השתמש בחלק אבל לא בהכל
מה הלחץ?
ו @אשל ירושלים אני אמורה לקבל את הכרטיס בימים הקרובים
האם מעודכן אצלכם שלא קיבלתי עדיין?
שלא יבטלו לי את הכרטיס...
לא מדובר על אלו שקיבלו עכשיו, מדובר על אנשים שקיבלו לפני חצי שנה את הכרטיס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה