דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

גילי מ

משתמש חדש
שלום,
סליחה על השאלות הרבות ותודה על המענה האדיב
אני תושבת פ"ת. במענה הקולי באשל אברהם נאמר לי שכבר עדכנו מספרי טלפון ומטפלים בזה (למעלה מחודשים זה מה שאומרים)
התקשרתי לחברת השליחויות הם אומרים שרואים שיש כרטיסים אך פיזית הם עדיין לא הגיעו אליהם
באשל אברהם לא מצילחה להגיע למענה אנושי.

אשמח לעזרתך
תודה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום,
סליחה על השאלות הרבות ותודה על המענה האדיב
אני תושבת פ"ת. במענה הקולי באשל אברהם נאמר לי שכבר עדכנו מספרי טלפון ומטפלים בזה (למעלה מחודשים זה מה שאומרים)
התקשרתי לחברת השליחויות הם אומרים שרואים שיש כרטיסים אך פיזית הם עדיין לא הגיעו אליהם
באשל אברהם לא מצילחה להגיע למענה אנושי.

אשמח לעזרתך
תודה
אנחנו ממתינים לפרוצדורה מסויימת של משרד הפנים, כדי שנוכל להמשיך בחלוקה.

תלמיד מירושלים

משתמש צעיר
שלום רק עכשיו ראיתי את האשכול הזה אני מחכה הרבה זמן איפה אני בודק מתי הכרטיס מגיע ? בטלפון אומרים שאני זכאי והכרטיס בדרך

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז הוא בדרך
אם אתה שומע בטלפון מספר משלוח, אז אתה שומע שם גם את מספר הטלפון של בר הפצה, וכן אתר אינטרנט למעקב.
במידה ואתה שומע מסר כללי, זה אומר שזה עדיין לא יצא אליך ואנחנו ממתינים לאישור משרד הפנים כדי להמשיך

ללללל

משתמש צעיר
בטלפון לא ע"י נציג אומרים שם שאני זכאי ולא שמעתי שזה יצא {אני מטבריה ויש כאלה שאומרים ששם זה לוקח המון זמן}
דרך אגב לפני חודשיים בערך דיברתי עם נציגה והיא אמרה שעד חודש זה יגיע

ללללל

משתמש צעיר
ניסיתי להתקשר לטלפון שנתת אבל אין לי מספר משלוח והטלפון שלי לא מעודכן שם
ואמרו לי לחזור אליך

@אשל ירושלים
תודה על כל העזרה...
לי אמרו מזמן שזה נמצא אצל השליח - חברת בר שליחויות ועדיין לא הגיע אלי
מה עלי לעשות?
האם יש אפשרות לברר מתי זה אמור להגיע אלי?
אשמח לכל מידע נוסף בענין
ושוב תודה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה