דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
יש לי 3 חברים שהיגישו בקשה בעיריית ירושלים ודחו להם את זה כי היה חסר להם טופס (לאחד דו"ח מעסיקים-לא פירטו למי לבעל או לאישה .ולאחד היה חסר איזה טופס של הדמי לידה-בטופס הבקשה לא היה מפורט בדיוק מה צריך להביא ולשלישי אני לא זוכר)
האם ככה זה הולך שדוחים מיד בלי להגיד שחסר טופס ולתת אפשרות לצרף את הטופס (עוד פעם הבן אדם זכאי לתלושי המזון רק לא צירף איזה טופס למה לא נותנים אפשרות להשלים-למה דוחים מיד?

@אשל ירושלים
אנו ממודיעין עילית כבר לפני 3 חודשים קבלנו אישור מהעיריה ואף אצלכם באשל ירושלים אנו מופיעים בתור זכאים ועדיין לא קבלנו שום דבר. אם אפשר ליצור איתנו קשר rochel3193 שטרודל ג'ימיייל.קום.

שני :))

משתמש צעיר
יש לי 3 חברים שהיגישו בקשה בעיריית ירושלים ודחו להם את זה כי היה חסר להם טופס (לאחד דו"ח מעסיקים-לא פירטו למי לבעל או לאישה .ולאחד היה חסר איזה טופס של הדמי לידה-בטופס הבקשה לא היה מפורט בדיוק מה צריך להביא ולשלישי אני לא זוכר)
האם ככה זה הולך שדוחים מיד בלי להגיד שחסר טופס ולתת אפשרות לצרף את הטופס (עוד פעם הבן אדם זכאי לתלושי המזון רק לא צירף איזה טופס למה לא נותנים אפשרות להשלים-למה דוחים מיד?

אחותי גם אותו סיפור. אבל היא הצליחה.
שימו לב כי הם כן מעדכנים שחסר טפסים במייל או ס.מ.ס
אבל הם ממש נוקשים

טוהר השלום

משתמש מקצוען
קיבלתי אישור זכאות בעיריית ב"ב ב 27/4. בפתחון לב הפרטים עדיין אינם מופיעים. מה לעשות?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
אנו ממודיעין עילית כבר לפני 3 חודשים קבלנו אישור מהעיריה ואף אצלכם באשל ירושלים אנו מופיעים בתור זכאים ועדיין לא קבלנו שום דבר. אם אפשר ליצור איתנו קשר rochel3193 שטרודל ג'ימיייל.קום.
אנחנו יוצרים עכשיו בימים אלו קשר טלפוני (תהיו זמינים בבקשה) עם כל אלו שחזרו אלינו מההפצה, מי שעונה אנחנו קובעים לו הפצה מחודשת, מי שאין לנו את מספר הטלפון שלו, או שהטלפון שגוי, או שהוא לא זמין מספר פעמים, שמו מועבר לעיריה כדי שהם ינסו לאתר אותו, אם העיריה תצליח לאתר אותו, נשלח לו את הכרטיסים, במידה וגם העיריה לא תאתר, המשפחה תבוטל מהמערכת.

הדמומית

משתמש חדש
קיבלתי אישור להנחה באשדוד ב-13/04
מופיע כבר כמה שבועות הפרטים במערכת ועדיין לא קיבלתי שום טלפון
יש מידע מתי החלוקה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קיבלתי אישור להנחה באשדוד ב-13/04
מופיע כבר כמה שבועות הפרטים במערכת ועדיין לא קיבלתי שום טלפון
יש מידע מתי החלוקה
האם כוונתך למערכת שלנו? אנחנו מחלקים בימים אלו באשדוד, ומתחילים בהמשך השבוע חלוקה של סידרה נוספת באשדוד ובשאר חלקי הארץ.

yyff

משתמש פעיל
קיבלתי אישור זכאות בעיריית ב"ב ב 27/4. בפתחון לב הפרטים עדיין אינם מופיעים. מה לעשות?
אמרו לי עכשיו בעירית בני ברק שעדיין לא העבירו את השמות של מי שהגיש בקשה ואין לו הנחה בארנונה. אכן הם העבירו את מבקשי הארנונה החדשים, ועוד קצת ממש שמות של מבקשים, אבל רובם יעברו בימים הקרובים

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
אחותי גם אותו סיפור. אבל היא הצליחה.
שימו לב כי הם כן מעדכנים שחסר טפסים במייל או ס.מ.ס
אבל הם ממש נוקשים
איך היא הצליחה הרי הם דוחים מיד ולא נותנים אפשרות להוסיף את הקבצים (אני מדבר על כאלה שקיבלו תשובה אחרי התאריך האחרון האם גם היא קיבלה תשובה אז)

טוהר השלום

משתמש מקצוען
אמרו לי עכשיו בעירית בני ברק שעדיין לא העבירו את השמות של מי שהגיש בקשה ואין לו הנחה בארנונה. אכן הם העבירו את מבקשי הארנונה החדשים, ועוד קצת ממש שמות של מבקשים, אבל רובם יעברו בימים הקרובים
איך אתם יוצרים קשר עם עיריית בני ברק.
יש לי הנחה ל-2021. ההנחה של 2020 לא הייתה מספקת.

קובי 162

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
זה לא מוגזם ?קיבלתי אישור שאני זכאי מעירית ערד לפני חודש לפחות ועדיין הפרטים שלי לא מופיעים באשל אברהם יכול להיות שלא העבירו עדיין את שמי ?

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מאחיסמך - לוד, תיאמו איתי שליחות לפני שבועיים ועד היום לא הגיעו
ל'בר הפצה' - אין מידע וזה מתעכב זמן רב, מה ניתן לעשות?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים אני מירושלים קיבלתי תשובה כבר ב17 לחמישי במערכת שלכם שאני מעודכן (חריגים)
עדיין לא קיבלתי את הכרטיס ולא שום פניה יש אפרות לברר מה קורה עם זה
מחלקים עכשיו ובימים הקרובים יתחילו לחלק עוד אלפי כרטיסים בירושלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה