דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אחד תם

משתמש צעיר
טוב. אחרי אינסוף פניות וגישושים באפילה, מדוע היתרה בכרטיסים שלנו אינם תואמים את היתרה הרשומה לנו.
דיברתי היום עם נציג בכיר בישראכרט, והוא הסביר לי ששופרסל תפסו לנו את המסגרת של הכרטיסים על סך כ 1750 שח (מה זה? מי הרשה להם?). וזה אמור להשתחרר תוך שבעה ימי עסקים (בחול המועד).

שאלתי אותו אם זה אומר שמומלץ שלא להתקרב עם הכרטיסים לשופרסל? הוא כמובן לא ענה לי, אבל כל אחד שיבדוק האם קרו לו תקלות אחרי שביצע קניה ביש 'חסד' (וואו וואו עוד כמה ארגוני חסד כמו אלו באשכול הזה מי יודע אם היה לנו לחם לאכול). ויסיק את המסקנות לבד. אני כבר הסקתי.

אפיק הפקות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כפי הנראה, אף אחד, מה זה יכול להיות? איפה נציגי הציבור שלנו?

בית שמש - התקשרתי למוקד 106 וצעקתי קצת, אחרי חצי שעה פתאום טלפון הכרטיסים בדרך אליך...קשור אחד לשני? לא יודעת, אבל העיקר שהם בדרך

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
חוץ מאיתנו, יש עוד מישהו בבני ברק שלא קיבל את הכרטיס?

חשבתי שאני האחרונה בבני ברק שלא קיבלתי.
ביום שישי קיבלנו הודעה לאישור הפרטים שלנו.
דיברתי היום עם חברת ההפצה אמרו שהכרטיסים שלנו עדיין לא אצלם.
שברון לב עדיין לא ענו...
עריכה:
ענו אחרי 53 דקות.
-הכרטיס הונפק ב21.3
-מתי יגיע?
-בימים הקרובים
נו נו
נמשיך לחכות.

נערך לאחרונה ב:

אמא לשלוש...

משתמש פעיל
חוץ מאיתנו, יש עוד מישהו בבני ברק שלא קיבל את הכרטיס?
וגם אנחנו עדיין לא זכינו לקבל:(:(
[
גם אנחנו!! מחכים, מצפים....

גם אנחנו לא קיבלנו עד עצם הרגע. היום התקשרתי לעייריה (מחלקת ארנונה *3019) אחרי שהנציגה בדקה היא אמרה שלא הופענו בקובץ (למרות שההנחה שלנו היא 80%). היא רשמה אותנו ידנית בקובץ שיעבור אחרי פסח.

הייתי מספר 22 בתור. אז כנראה שאנחנו לא היחידים שנשמטנו מהקובץ..

תשימו לב שאתם רשומים עם מספר ילדים נכון. בהתחלה היא אמרה לי שאנחנו זוג +1 בעוד שאחנו לא :)

נערך לאחרונה ב:

אני1000

משתמש מקצוען
לא קראתי את כל הנ"ל, נשמח לקבל מידע על הרישום לבקשה של משרד הפנים [אין לנו חשבון ארנונה]
הבנתי שעלי למלא נתוני הכנסה ולהעלות תלושים.
האם יש להם מידע וגישה גם לביטוח לאומי לגבי קיצבת החל"ת שקיבלנו או שעלי למלא באופן ידני?

שמעון_ירושלים

משתמש צעיר
בירושלים לא נותנים בלי לבקש.
צריך להתקשר לעיריה 'שיבדקו' , ורק לאחר מכן הם 'מאשרים' ושולחים לעמותה.
צריך לפרסם את זה יחד עם המספר טלפון של העיריה:
02-5483111

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בירושלים מכיר אחד שקיבל בלי לדעת שהוא צריך בכלל להתקשר לעירייה...
לא תיאמו ולא כלום, פשוט דפקו בדלת ומסרו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה