דרוש מידע המלצות על תוכנית גרפולוגיה

• פותח הנושא Chan
  • פורסם בתאריך

Chan

משתמש פעיל
מחפשת סדנת גרפולוגיה לאירוע,
מישהו שמע את הגרפולוג יוסף פיקסלר?
אשמח לקבל מידע!

שיינדי אייזנבך

מנהלת 'מכון שי' המרכז להכשרה לאבחון ייעוץ וטיפול
מנוי פרימיום
לא מכירה את פיקסלר.
אם את צריכה לאירוע לנשים, אני ממליצה על פייגי ויצהנדלר - קולמוס הנפש
0523801900

Chan

משתמש פעיל
לא מכירה את פיקסלר.
אם את צריכה לאירוע לנשים, אני ממליצה על פייגי ויצהנדלר - קולמוס הנפש
0523801900

לא רלוונטי בשבילי, יהיו גם גברים
הבנתי שהוא העביר תוכנית בהרבה ישיבות. מישהו מכיר?

א. י. ג.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
השתתפתי בהרצאה שלו, היה ממש מדהים עם הרבה מסר והרבה הומור, הוא קלע ממש בול על כל אחד, עד לפרטים הקטנים. ממליץ מאוד.

קידום בעסקים

משתמש חדש
היי גם אני היתי בהרצאה של יוסף פיקסלר מבני ברק הוא גרפולוג מיקצועי הוא בוגר של מכון 'הנפש שבכתב' והוא ממש תותח, הרצאה שלו היה ממש מרותק תלכו על זה .

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש את הרב מושקוביץ מרחוב עזרא בבני ברק מקצוען ברמה, ויש גם את אלה הירשמן מירושלים גני גאולה שניהם מצוינים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה