המלצות על עטים מחו"ל (או סתם כך)

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עטים רגילים- בגדלים שונים
מה עדיף-
בהנחה שאני רוצה בסגנון שחור בלבד-איזה עטים הכי מומלצים.
אשמח לעצות בעיקר.
וגם לקישורים. :)
תודה רבה!!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הזמנתי עט באותו עובי (0.05) מאמזון וזה עלה לי 35 ש"ח רק בגלל שזה של קופיק, אני כרגע תולשת שערות על הכסף הזה, יכולתי לקנות בו עוד עשרות שטויות לא שימושיות אחרות מאלי אקפסרס.
בכל מקרה, הנקודה היא שהעט הזה- שגם אותו הזמנתי, אבל מאלי אקספרס- הוא באיכות אותו דבר בדיוק,ועולה פחות מ-3 ש"ח.
0.05 זה ממש דק וזה טוב לחלקים קטנים מאד באינקינג. (יש להם עוד עוביים שאותם לא בדקתי.) ממליצה.
https://www.aliexpress.com/item/8-P...487.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dSPDJq9

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הזמנתי עט באותו עובי (0.05) מאמזון וזה עלה לי 35 ש"ח רק בגלל שזה של קופיק, אני כרגע תולשת שערות על הכסף הזה, יכולתי לקנות בו עוד עשרות שטויות לא שימושיות אחרות מאלי אקפסרס.
בכל מקרה, הנקודה היא שהעט הזה- שגם אותו הזמנתי, אבל מאלי אקספרס- הוא באיכות אותו דבר בדיוק,ועולה פחות מ-3 ש"ח.
0.05 זה ממש דק וזה טוב לחלקים קטנים מאד באינקינג. (יש להם עוד עוביים שאותם לא בדקתי.) ממליצה.
https://www.aliexpress.com/item/8-P...487.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dSPDJq9
קניתי את כולם.
לא כל כך מרוצה.. :(

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש עוד לעטים כי לא התחברתי לסוג העט

zevy

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תלוי מה את רוצה לצייר הרבה למשל ממליצים על פיגמה (05)
אבל אפשר לעשות הרבה גם עם פיילוט 04 כמו למשל
23 עסיסי.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה