המלצות על מיקרופון

אלפא ביתא

משתמש צעיר
אני מחפשת מיקרופון קונדנסר לאולפן.
האם יש למישהו כאן המלצות על דגם מסוים?
תודה מראש למי שיענה! זה חשוב לי.

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
בשביל לקבל תשובה מהסוג הזה, כדאי שתגידי מראש מה התקציב שלך ולאיזה יעוד הוא ישמש... הקלטות של שירה בעיקר? גיטרה? משהו אחר? הכל ביחד?...

אלפא ביתא

משתמש צעיר
היעוד שלו אמור להיות הקלטות של קול אנושי. (שירה, דיבור)
בעיקרון הקצבתי לזה 3000, אבל אסכים לחרוג מעט בשביל משהו שיוכיח את עצמו.
הוא צריך להיות בעל צליל חם, ומתאים לסביבה קשה (בקיצור- שיקלוט רק מה שצריך ולא מה שלא צריך...)

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
קונדנסר קולט הכל גם מה שלא צריך ובגלל זה הוא איכותי , אתם צריכים לדאוג שיהיה שם שקט.

אלפא ביתא

משתמש צעיר
הבעיה שלי היא שאין אקוסטיקה. אני צריכה אחד כזה שיקליט קול חי למרות שהחדר בעיתי.

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
תבדקי בחלילית לגביי - RODE יש להם בהחלט מה להציע בתחום ופחות או יותר בטווח המחירים שאת מחפשת. אם יש לך "דודה מאמריקה" זה בהחלט יכול לחסוך לך כמה מאות שקלים.
בנוגע לאקוסטיקה כמו שאמר פופקו, זה בהחלט חלק מאד מהותי, כדאי לך להתייחס לזה וגם אם זה לא מקום שהיית משקיעה בו מבחינה אקוסטית, לבדוק אפשרות כזו בתור התחלה...

בהצלחה.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
את יכולה ללכת על דינאמי ולא על קונדנסר?

אלפא ביתא

משתמש צעיר
יש לך כזה או שזה סתם התענינות?
אם תשימו לב, טרם קיבלתי עצה אחת ממוקדת...

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בקיצור : אם אין לך רעשים וקנדנסר עבד לך טוב, רק שהוא לא היה איכותי, תלכי על מיקרופון קונדנסר איכותי, לי יש סטודיו פרוג'קט C3, ואני מאוד מרוצה ממנו.

מאןדהו

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י אלפא ביתא;723032:
יש לך כזה או שזה סתם התענינות?
אם תשימו לב, טרם קיבלתי עצה אחת ממוקדת...
השתמשתי בזה בעבר, תקופה די ארוכה. אך לא לאולפן, אלא להקלטת שיעורים בתנאי שטח לא כ''כ טובים, רעש מזגנים וכדו'. והוא היה מעולה.

אלפא ביתא

משתמש צעיר
נכתב ע"י פופקו;723054:
בקיצור : אם אין לך רעשים וקנדנסר עבד לך טוב, רק שהוא לא היה איכותי, תלכי על מיקרופון קונדנסר איכותי, לי יש סטודיו פרוג'קט C3, ואני מאוד מרוצה ממנו.

אוהו! מכירה אותו מנסיון אישי של שנים, רק שחיפשתי אותו בכל המדינה ואין להשיג אותו.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י אלפא ביתא;723074:
אוהו! מכירה אותו מנסיון אישי של שנים, רק שחיפשתי אותו בכל המדינה ואין להשיג אותו.

החברה כתבה כי היא הפסיקה ליצר אותו

http://studioprojects.com/c3.html

הבנתי שהסדרה cs שלהם יותר טובה מ c (לא בטוח).

ויש כזה מיקרופון cs5
http://www.bhphotovideo.com/c/produ...s_CS5_CS5_Multi_Pattern_Studio_Condenser.html
ב $349.99

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה