המלצה על שיטת שחזור נתונים ייחודית!

מאיר8

משתמש חדש
מדובר בשיטה פורצת דרך לשחזור נתונים בשליטה מרחוק לבית הלקוח.
אני נעזר בהם כעת, והיחס ללקוח מעולה והמקצועיות והיכולת יוצאת דופן לשחזר את הבלתי אפשרי.
ניתן לקרוא אודותם באתר שלהם - https://vitabit.net/he/remote_data_recovery/

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
ניסיתי להכנס לאתר שלהם ואני מקבל אזהרת אבטחה
ניסיתי דרך הcashe של גוגל וגם מתריע לי על בעיות
בדקתי את הבעלות על רישום הדומיין ונשמע לי פישי

לנסות בכח להכנס לאתר הזה דרך VM ולהוסיף את האתר בחריגים נראה לי לא לעניין
בחיפוש כללי בגוגל מופיע כגמח לשחזור קבצים מכל המחשבים במודיעין עילית

לא אתפלא לגלות שפותח האשכול עומד מאחורי זה

אבל אם האתר בנוי כל כך לא טוב ולא נשמע טוב...

לעניינו יש בעיה רצינית לעבוד בחיבור מרחוק
הבעיה המרכזית שקיימת כשמדברים על שחזור מידע, הוא להזהר לא לקלקל יותר ולא לגרום ליותר נזק
לכן משחזרי מידע רציניים עובדים מאחורי write blockers
בחיבור מרחוק קשה להאמין שאפשר לבצע דבר כזה מכיון שwrite blockers רציניים הם ברמת חומרה ובשום אופן לא ברמת תוכנה
לא נראה לי שהאתר/חברה הזאת שולחת לבן אדם write blocker לפני שהם מתחילים לעבוד על זה (מידי יקר בשביל לשלוח לבן אדם)

דבר נוסף רוב האנשים משתמשים במערכת הפעלה של bill gates ובנושא הזה של מניעת נזק נוסף bill gates הוא בדיוק ההפוך מזה

ומה אם אמינות (שכבר דברנו לעיל) מי רוצה שהחומר שלו יסתובב אצל איזה john doe שאפילו האתר שלו לא רשום בצורה שקופה ? (וכל הפועל יוצא מזה, השתלת כל מיני וירוסים ועוגיות סוסים טרויאניים וכו')

וגם אם נניח שפתרנו את הבעיות עד כאן, כל זה טוב אם יש בעיות ברמה הלוגית
מה קורה כשיש בעיות ברמה הפיזית של המדיה ?
בהרבה מקרים בחיבור מרחוק אי אפשר אפילו להבחין שמדובר בבעיה פיזית עד שכבר מאוחר מידי

נערך לאחרונה ב:

מאיר8

משתמש חדש
@משחזר מידע תמיד כדאי לחשוד... אבל אני ממש לא בעל האתר, אמנם ההתרשמות שלי מהעבודה שם הייתה מאד טובה. הם מתקינים מערכת לינוקס וירטואלית במחשב הלקוח ומחלצים על ידי השרתים את השחזור ומחזירים תוך כדי לתוך מהערכת הווירטואלית, ובסוף מחלצים. אם תצליח להיכנס לאתר תראה בפרוטרוט מה כתוב שם - https://vitabit.net/he/software/
מצורף צילום מסך
ואפשר גם לשחזר בפגיעה פיזית כאשר המכניקה של הדיסק לא נפגעה, אך קטעים קריטיים של מערכת קבצים או טבלת מחיצות אבדו.
ושוב, אני רק מחזיר טובה למי ששחזר לי קבצים במחיר זול כל כך ובלי לצאת מהבית!

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (152).png
    ‏‏צילום מסך (152).png
    KB 272.7 · צפיות: 54

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
הציטוט הבא הוא ממש מגוחך
ואפשר גם לשחזר בפגיעה פיזית כאשר המכניקה של הדיסק לא נפגעה, אך קטעים קריטיים של מערכת קבצים או טבלת מחיצות אבדו.
איך פגיעה פיזית אבל המכניקה לא נפגעה ?
ואפשר גם לשחזר בפגיעה פיזית כאשר המכניקה של הדיסק לא נפגעה,
פגיעה פיזית או לא
ובהמשך
אך קטעים קריטיים של מערכת קבצים או טבלת מחיצות אבדו.
אז פיזית או לוגית ?
בלבלתם אותי לגמרי

אוקיי
הם מתקינים מערכת לינוקס וירטואלית במחשב הלקוח ומחלצים על ידי השרתים את השחזור ומחזירים תוך כדי לתוך מהערכת הווירטואלית, ובסוף מחלצים.
פתרתם ברמה מסויימת דברים מסויימים
אבל עדיין נשאר הרבה דברים בעייתיים - שהזכרתי לעיל - לא פתורים

Tochnitan

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
אני אמנם לא מומחה גדול, אבל התקשרתי אליו (ראיתי איפשהו פרסום עליו) ושאלתי אותו שאלות לגבי גישה לדיסק תקול שיש לי, לא היה לו מושג לגבי דברים די בסיסיים כמו הודעת SMART וכד'

ובנוסף האתר לא נגיש וכל מה ש @משחזר מידע כתב

בקיצור נשמע לא מי יודע מה אמין...

Avi300

משתמש פעיל
רק חבל שפותח האשכול לא ציין בגילוי נאות שמטרת האשכול הוא לקבל הנחה..

ציטוט:
הנחה 10% על אבחון סטנדרטי עבור שיתוף של אתרנו ברשתות חברתיות/בלוג/פורום או המלצות שיביאו לקוחות חדשים.

bris

משתמש סופר מקצוען
בעל האתר הנ"ל (ואולי גם מי שפירסם) הם רק מתווכים בין החברה ללקוח , ומקבלים אחוזים.
חבל מאוד שהם לא מבינים באמת במה שהם משווקים.
אין לי בעיה שתהיה מתווך אבל תבין בזה קצת ....

כמובן , אין באמת אפשרות לגשת לדיסק שניזוק פיזית מרחוק , הם פשוט בונים על זה שחלק גדול מהתקלות הם לוגיות ולא פיזיות.

זה לא דבר חדש , חברות גדולות כבר עושות את זה שנים (כמובן ברמת שחזור לוגי) כמו R-STUDIO או ONTRACK ואפילו ACE
נפוץ מאוד בשחזור מערכי RAID וכדו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה