שאלה המלצה על מד ליזר של בוש

אדריכלית - שלי

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים

היי​

יש אולי למישהי את המד ליזר של בוש דגם Bosch GLM 50 C ויכולה להגיד לי האם שווה לקנות?!
או שמספיק לקנות את הדגם Bosch GLM 40

תודה .

AYLA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש את ה 50 C ומאוד מרוצה, לא היה לי את השני אז אין לי איך להשוות
הבנתי שזה הבדלים קטנים...

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שהפער הוא בטווח קליטה שלו
ה-50 יש לו טווח מדידה של 50 מטרים
ה-40 רק ל40

לי יש דגם אחר שלהם ל-40 מטר
מסתדרת איתו מצוין, כבר הרבה שנים

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש את ה 40 כבר כמה שנים - קבלתי מתנה מקבלן שעשיתי לו עבודה
השתמשתי בו כבר עשרות פעמים לא נתקלתי שעשה לי בעיות במדידה
נראה לי שאם עיקר השמוש זה למדידה פנים של דירות אז ממש אין הבדל בין הדגמים

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי את ה50 גרין של בוש יש לו יתרון משמעותי של תאורת לייזר ירוקה שמתאימה לתנאי שטח קשוחים מה שקורה לי הרבה באתרי בניה או במקומות מוצפי שמש שהאור האדום לא מספיק

אדריכלית - שלי

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לעונות .
הדגם Bosch GLM 50 C הוא למרחק יותר גדול אבל בנוסף עם אפשרות חיבור לאפליקציה ,מדידת זווית
הפער גם במחיר בינו לבין הדגם Bosch GLM 40 הוא גדול לכן חשוב לי לדעת האם שווה תהשקעה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה