מידע שימושי המלצה על וילת ארוח מהממת בצפון!!

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז שבוע שעבר קיפלנו את כל המשפחה ונסענו ל4 ימי נופש קסומים (פיצוי על בין הזמנים וכל הבידודים שעברנו...)
חיפשתי וילת ארוח והגענו למקום מ-א-ל-ף!!
הפרמטרים שחיפשנו במיוחד- בריכה ענקית- מחוממת ומקורה,ג'קוזי ספא ושולחנות משחק
מצאנו הכל בוילה שנקראת וילה קרולינה במושב שתולה בגליל המערבי...
בריכה ענקית 12*5 מחוממת ומקורה, גקוזי ספא ענק, שולחן טניס, סנוקר, שולחן כדורדל, מגרש כדורסל, בית עץ משחק לילדים עם מגלשה ונדנדות,
נוף מהמם, דשא ,חדרים וסלון ברמת על!!
ממליצה לכם, אין לי אחוזים פשוט נהננו מאוד גם מבעל המקום שהיה נוח במיוחד, השקיע בוילה את הטופ ביותר!!
יש בה 5 חדרי שינה, 4 מערכות סלון!, 2 חדרים שיש בכל חדר 2 חדרים- 4 שולחנות אוכל- בקיצור מהמם!! בריכה.JPGגן.JPGגקוזי.JPGמטבח.JPGסנוקר.JPG

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואפילו טלפון אין
מה המחיר?
מחיר- תלוי בעונה ובמספר נפשות
אבל זה המקום הכי זול שמצאתי!! כמובן בגלל העיתוי- החורף....
פלאפון ישיר של יורם בעל הצימר- 054-6887878
שכחתי לציין שישי מניינים בוקר , מנחה+ערבית

אס ES

משתמש פעיל
אני צריך לשבת הקרובה משהו קצת יותר גדול עם עשר או 12 חדרים יש למישהו משהו???

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהמם, מה המחיר בערך?
לא קר במקום?
ממש לא היה קר יותר מהמרכז...
קודם כל המתחם של הברכה והגקוזי מחומם - תענוג
ובמשך היום היינו בדשא ומסביב
בערב עשינו על האש גם יש שם מתחם מקורה עם מקום מסודר למנגל וממש לא היה קר.
המחיר באמת שייך למספר הנפשות ולעיתוי
רק ביררתי אצל כ"כ הרבה והוא נתן לי את המחיר הטוב ביותר בהפרש של כמה אלפים בסך העיסקה לעומת מקומות אחרים
וכל שקל היה שווה
אין פה את כל התמונות אבל כל ס"מ שם מושקע- בתמונות, עציצים, ריח טוב שמתיז, וילונות על כל החלונות, חלונות חשמליים ממש מושקע!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה