המלצה לתיק גב

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
זהו... הוא נקרע... עשה את שלו...

אני מאלה שמסתובבים לכל מקום עם מצלמה...
עד עכשיו השתמשתי (בתחילה) בשני תיקים, האחד תיק צד שיועד למצלמה וציודה והשני תיק גב שיועד למחשב 15". בהמשך אחרי שהתחילו הכאבים, צמצמתי ציוד (ציוד מיחשוב :D) והכנסתי בתא השני של התיק-גב את ציוד הצילום.

כעת תיק הגב, אחרי שנת שימוש ושני תיקונים, יצא שוב מכלל שימוש.

אני מחפש תיק שיתאים למחשב נייד (15" אפילו שאני רוב הזמן עם 10"), ולמצלמה (גוף אחד ובהמשך עוד, ופלאש, ושלוש עדשות...), וגם שיהיה קל לנשיאה, וגם שיחזיק מעמד, וגם שלא יהיה יקר מדי...

איפה? איזה? מחיר?

תודה רבה!

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שאלת אגב, על התיק של שרול כתוב 'נגד מים', זה אומר שאם הוא יפול לשלולית, או שאני יפול למים באמצע נחל, אז הציוד שבתוך התיק ישמר?

אם התשובה היא לא, אז נגד מים זה לא יתרון. אם זה כן, אז האם בתיק הראשון זה קיים?

עוד שאלה לגבי התיק הראשון: מה המשקל שלו (בלי ציוד)?

צל99

משתמש פעיל
יש לתיק כיס קטן תחתון שיוצא ממנו בד ניילון כזה שיכול לכסות את כל התיק. טוב לגשם, לא לצלילה.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
חחחחחחחחח יש לי את 2 התיקים שהמליצו כאן התיק ששמיל המצליץ היה לי די קטן אז הוא בשימוש כבר שנתיים בערך אבל כשהיה לי מצלמה אחת והיה לי לימודים והיתי צריכה עוד הרבה דברים זה היה ממש נוח.
בעזרת השם בתיק השני שלי כניראה יצא משימוש בחודש הקרוב בגלל שהזמנתי מחו"ל תיק חדש (יותר נשי ומעוצב) אבל זה תיק ממש נוח אבל אני לא יודעת איפו יש מקום מרופד למחשב נייד יש בקדימה קיס גדול אבל אני לא הייתי שמה שם מחשב.

רבקה.

משתמש מקצוען
ריקי, יש מאחורי הציוד ריצ'רץ' למחשב נייד. כן כן, גם לי יש תיק כזה... :) מסתבר שהוא נפוץ...
לצערי הלפטופ שלי נכנס אליו ממש בקושי, אני צריכה ממש ללחוץ אותו במשך דקה או שתיים עד שאני מצליחה לסגור את הריצרץ. כדאי להביא את הלפטופ לחנות לפני שקונים.
אני, אגב, קניתי אותו ביד שניה במחיר טיפה מוזל מהרגיל (נדמה לי 450 לעומת 630 חדש, משהו כזה), כי אפילו קצת הוזלה זה טוב במקרה הזה: יש אחריות לכל החיים (לא על קרעים בבד, אבל על פרימות של תפרים וכדו'), כך שאין מה לחשוש מבלאי.
בשבוע שעבר ראיתי מודעת מכירה של התיק הזה בסכום כלשהו בין 150 ל-250 ש"ח (לא זוכרת סכום מדוייק) וממש התבאסתי שקניתי בכ"כ הרבה כסף... אבל המכירה כבר נעלמה.

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;400831:
ריקי, יש מאחורי הציוד ריצ'רץ' למחשב נייד. כן כן, גם לי יש תיק כזה... :) מסתבר שהוא נפוץ...
לצערי הלפטופ שלי נכנס אליו ממש בקושי, אני צריכה ממש ללחוץ אותו במשך דקה או שתיים עד שאני מצליחה לסגור את הריצרץ. כדאי להביא את הלפטופ לחנות לפני שקונים.
אני, אגב, קניתי אותו ביד שניה במחיר טיפה מוזל מהרגיל (נדמה לי 450 לעומת 630 חדש, משהו כזה), כי אפילו קצת הוזלה זה טוב במקרה הזה: יש אחריות לכל החיים (לא על קרעים בבד, אבל על פרימות של תפרים וכדו'), כך שאין מה לחשוש מבלאי.
בשבוע שעבר ראיתי מודעת מכירה של התיק הזה בסכום כלשהו בין 150 ל-250 ש"ח (לא זוכרת סכום מדוייק) וממש התבאסתי שקניתי בכ"כ הרבה כסף... אבל המכירה כבר נעלמה.

אני גם קניתי יד שניה אבל לא יודעת בכמה בגלל שקניתי את זה עם חצובה ומד אור ביחד....

twiti

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י צל99;400414:

אני גם משתמש בתיק הזה יש לי אותו שנתיים וחצי הוא עבר הרבה גם בטיולים בחו"ל
הוא מתאים למחשב 14" המחשב הנייד שלי תמיד בלט ונכנס בלחץ
הוא נוח מאוד לשימוש אבל לא לגב במסעות ארוכים הוא שובר את הגב תלוי בציוד
הוא קטן בכל אופן לציוד שלי אני מציע לך ללכת על הגדול יותר
הוא יכול לסחוב את החצובה שזה כבר מעלה אחת גדולה (תלוי בגודל חצובה)
יש לו תאים מאוד נוחים הכל מולך תאים לכרטיסים בטריות וכו'
והכי חשוב חזק מאוד ומגן על הציוד בצורה טובה מאוד הן מבחינת מכות מים ואבק

מנדי אור

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י twiti;400891:
אני גם משתמש בתיק הזה יש לי אותו שנתיים וחצי הוא עבר הרבה גם בטיולים בחו"ל
הוא מתאים למחשב 14" המחשב הנייד שלי תמיד בלט ונכנס בלחץ
הוא נוח מאוד לשימוש אבל לא לגב במסעות ארוכים הוא שובר את הגב תלוי בציוד
הוא קטן בכל אופן לציוד שלי אני מציע לך ללכת על הגדול יותר
הוא יכול לסחוב את החצובה שזה כבר מעלה אחת גדולה (תלוי בגודל חצובה)
יש לו תאים מאוד נוחים הכל מולך תאים לכרטיסים בטריות וכו'
והכי חשוב חזק מאוד ומגן על הציוד בצורה טובה מאוד הן מבחינת מכות מים ואבק
אם אני הולך איתו 24/6, יהיה לי קשה? הציוד שאני מתכנן לו: מחשב (15" או 10") מצלמה - אני ככל הנראה יקנה D300S, ואולי יהיה גם הD5000 כגוף שני, עדשות: יש סיכוי שיהיו גם עדשות גדולות כמו 70-200, והעדשות שמורכבות על הגוף (שהן קטנות יותר, 17-50 לדוגמה).

לציוד הנ"ל זה תיק קטן מדי??

וכבד מדי? (מחשב ברוב הימים אני לוקח את הקטן 10")

בתיק שיש לי עכשיו, יש לי מעין חגורה סביב הבטן שמאוד מקלה עלי, שיש דבר כזה גם בתיק המהולל?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני יכול להשיג לך את הLowepro Compu Trekker ב550 ש"ח

דבר איתי בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה