דרוש מידע המלצה לסילונית

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בס"ד

אשמח לקבל המלצה על דגם מוצלח לקניה בארץ או בחו"ל

תודה מראש

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש את המקורי סילונית (של ד"ר בני כהן)
כל השאר פחות או יותר אותו רעיון,
לא השתמשתי אף פעם אבל אני מבינה שהזרם של סילונית המקורי הוא הרבה יותר ממוקד ויעיל

מב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצטרפת לשאלה.
האם יש סילונית ניידת ואיך היא?

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש את המקורי סילונית (של ד"ר בני כהן)
כל השאר פחות או יותר אותו רעיון,
לא השתמשתי אף פעם אבל אני מבינה שהזרם של סילונית המקורי הוא הרבה יותר ממוקד ויעיל

יש לך מושג איפה אפשר לקנות את זה?

אשמח לשמוע על עוד המלצות מניסיון?

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך מושג איפה אפשר לקנות את זה?

אשמח לשמוע על עוד המלצות מניסיון?
בכל בתי מרקחת
יש לי סוכן שמשווק למרפאות שיניים - לא יודעת מה המחירים בשוק תבדקי ואני אראה כמה הוא גובה

בנוסף אני יכולה לבדוק לך שאר החברות גם, אבל לפעמים לרשתות זולות הם משווקים מאוד זול שעדיף לרכוש דרכם

אגב יש גם נייד/נטען אבל לא מסילונית לבעיות רציניות של חניכיים הייתי ממליצה סילונית בלבד

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בכל בתי מרקחת
יש לי סוכן שמשווק למרפאות שיניים - לא יודעת מה המחירים בשוק תבדקי ואני אראה כמה הוא גובה

בנוסף אני יכולה לבדוק לך שאר החברות גם, אבל לפעמים לרשתות זולות הם משווקים מאוד זול שעדיף לרכוש דרכם

אגב יש גם נייד/נטען אבל לא מסילונית לבעיות רציניות של חניכיים הייתי ממליצה סילונית בלבד

אני רואה עכשיו באתר שמוכרים סילונית של ד"ר בני כהן 170 ש"ח לחיבור נשלף ו250ש"ח לחיבור קבוע. מעניין לשמוע בכמה הסוכן מוכר את זה? ויש לך מושג מה יותר מומלץ חיבור קבוע או נשלף. תודה מראש על המידע

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני רואה עכשיו באתר שמוכרים סילונית של ד"ר בני כהן 170 ש"ח לחיבור נשלף ו250ש"ח לחיבור קבוע. מעניין לשמוע בכמה הסוכן מוכר את זה? ויש לך מושג מה יותר מומלץ חיבור קבוע או נשלף. תודה מראש על המידע
אני מכירה את החיבור קבוע שבא עם 3 פיות
כנראה החיבור נשלף פחות מומלץ (אם כבר עדיף את הנייד/נטען)
בודקת מחיר סוכן - אעדכן אותך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה