המלצה למנתחים

stsh

משתמש פעיל
נכתב ע"י שולה;1495496:
התלבטתי אם 'להפחיד' את הקהל... אבל מהכרות אישית, בתל השומר, מנתח מהגדולים ביותר שסך הכל 'השאיר נים דם אחד פתוח'
האישה היתה יותר בעולם הבא מאשר בעולם הזה... ו24 שעות אחרי הניתוח הראשון, נכנסה לניתוח נוסף. כל עמ"י התפללו עליה.

זה לא סותר, ויש בלי סוף סיפורים כאלו.
גם המנתח הכי גדול יכול לגרום נזק. הם בני אדם.
אבל לפחות אני עושה השתדלות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לא מניסיון אישי - חברתי נותחה אצל ד"ר הראל בלידת תאומות. אמרה שרופאים שראו את הצלקת המיניאטורית לאחר הניתוח לא האמינו שיש לה תאומות.

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
האמת בכלל לא חשבתי להיכנס כאן, כי אני חושבת שבמיוחד בעניני בריאות השוני בין אחת לאחת הוא עצום ואין מה להסיק כלום מאחרת, ובכל אופן בגלל ריבוי התגובות ולאר נסיוני העשיר :) :( מאוד בניתוחים. אומר כמה משפטים:
1) ביטוחים מכסים רק אם את מבוטחת קודם לניתוח הראשון, אח"כ את מסויגת בפוליסה לגבי הניתוח הספציפי הזה.
2) ניתוח קיסרי הוא לא כזה פשוט, אבל הוא סיעתא דשמיא גדולה, ועוד דרך שה' נתן.
3) יכולות להיות בעיות אחרי מנתח פרטי כמו אצל ציבורי. המנתחים כולם מתאמצים מאוד מאוד, מחלקות יולדות הן אחת הרווחיות בבתי-חולים, ואף אחד לא רוצה אצלו פאשלות. כל הרופאים, אבל כולם! הם רק שליחים, אבל כן מוכר ענין ההשתדלות לרופא גדול יותר, כמו שאמרו (ולא זןכרת בשם מי) עם רופא גדול יותר, הולך מלאך יותר גדול.
4) אישית תמיד הלכתי בתל-השומר מסיבותי שלי, בכל ניתוח (לא רק שלי) נמצא רופא בכיר, אין דבר כזה לסטאז'ר לבצע שום ניתוח לבדו. וגם בתורנויות לילה ושבתות - יש במקום רופא בכיר, רק שהוא בהחלט יותר מותש.
5) למי שאמרה על הרופאה שקראו לה שוב ושוב. הרופא שלי שניתח אותי, ולא אגיד כאן את שמו, אבל הוא שם דבר. עובד כל בוקר מ6:30 עד 3:00, יום אחד באסותא עד 17:00 ואח"כ בקליניקה פרטית עד אחרי חצות הלילה. אז הוא כאילו לא עייף?
6) היו לי ניתוחים עם מנתח פרטי, והיו לי עם ציבורי (שהקדמתי בפתאומיות) היו הבדלים בהתאוששות גם בין פרטי לפרטי עם אותו מנתח. יש פעמים קלות יותר ויש פחות.
7) לא יודעת באיזה שלב פותחת האשכול, אבל יש הרבה רופאים, שכשעושים אצלם את המעקב (וזה דבר שהביטוח תמיד מחזיר 80%) , הם גם מנתחים, וזה כדאי מבחינה רגשית, ונראה לי גם בריאותית, שהרופא שינתח הוא איתך מתחילה, מכיר את כל הסיפור הספציפי שלך טוב יותר, מאשר את מגיעה אליו בסוף.
8) אשמח לעזור לך באישי עוד בכל שאוכל
9) ובהצלחה והרבה בריאות לך ולכל עמ"י

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מיניסיון שלי ( כל הילדים ילדתי בניתוח):
ממליצה מ א ד על דר בן דוד מנהל מחלקת נשים בליניאדו
רופא מקצועי מנוסה אכפתי ובמיוחד מרגיע! עדין!
לקחתי אותו פרטי ב4 הילדים האחרונים.
בראשונים לפני כן ילדתי במעיני ואיני ממליצה לאף אחת שיש לה לידות/ניתוחים
מסובכים ללדת שם!! היחס מחפיר היה ומשמים לפחות קבלתי רופא מיוחד
שאני מכירה אישית ( דר ביג׳ווי)
אני חושבת שכן חשוב למי שעוברת קיסרי ובמיוחד למי שתרצה עוד לידות אחרכך, כן
לקחת פרטי!! ניתוח זה סיכון ומי שיכול צריך לעשות השתדלות לקחת מישהו טוב
אנחנו גם התייעצנו עם הרב זילברשטיין והרב ניסים קרליץ ושניהם המליצו אפילו ל
קחת כסף מגמח ולקחת פרטי.
הרב ניסים ק המליץ על הרופא הנ״ל
בשורות טובות והחלמה קלה!

sem

משתמש פעיל
נכתב ע"י רותי12;1496017:
בראשונים לפני כן ילדתי במעיני ואיני ממליצה לאף אחת שיש לה לידות/ניתוחים
מסובכים ללדת שם!! היחס מחפיר היה ומשמים לפחות קבלתי רופא מיוחד
שאני מכירה אישית ( דר ביג׳ווי)
א

מכירה הרבה שמאוד מרוצות, כן, גם בלידות מסובכות וגם בניתוחים. סיפורים על יחס מחפיר יש בכל בתי החולים.

sem

משתמש פעיל
נכתב ע"י צילומנציה;1494485:
רק תגלי לי את הסוד הגדול מכולם- איזה ביטוח מכסה לך? ואנוכי לא מצאתי?
כל כמה שנים 17,000 ש"ח טבין ותקילין

נראה לי שזה מחירים מיוחדים לאזור ירושלים

באזור המרכז עולה בערך 10000

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הדסה עין כרם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה