דרוש מידע המלצה למכונת תפירה ביתית, לקניה בארץ או מאתר בחו"ל

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בבקשה אשמח להמלצות המכנסיים של הבנים שלי מחכים למכונה דחוף.....

תורת עולם

משתמש פעיל
upload_2019-11-7_15-39-7.png

ברנינה דגם b330 מאוד מוצלח (נותנים מתנות לכלות) קניתי באנגליה 3 פעמים (1 בחנות המצורפת ) שילמתי בשליש פחות מהארץ - אם יש לכם אפשרות שמישהו יביא זה יהיה עוד יותר בזול יש באזור של החרדים מישהי שמוכרת בבית לא זוכר את שמה

צביבה

משתמש פעיל
אם נשבר מה קורה צריך לשלוח חזרה לאנגליה עבור תיקון?

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני בעיקר צריכה את המכונה לתיקונים, מכפלות, כפתורים וכו', אני רוצה מכונה שעובדת טוב, השאלה אם אני צריכה להשקיע במכונה מאוד משוכללת וכו' או שיש לכם להמליץ לי על משהו חזק, עובד מהר, אבל משהו יותר עממי

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
צפה בקובץ המצורף 561032
ברנינה דגם b330 מאוד מוצלח (נותנים מתנות לכלות) קניתי באנגליה 3 פעמים (1 בחנות המצורפת ) שילמתי בשליש פחות מהארץ - אם יש לכם אפשרות שמישהו יביא זה יהיה עוד יותר בזול יש באזור של החרדים מישהי שמוכרת בבית לא זוכר את שמה

אם אני לא טועה זו המכונה, לא שאני חושב שכדאי לקנות מהקישור הזה, אבל רק בשביל לראות את המכונה

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רכשתי ינומה באמזון במחיר 1,000 ש"ח כולל משלוח (לפני חצי שנה) . משמשת לתיקונים וכד' מאוד מרוצה. יש צורך לקנות מתאם לחשמל במחיר 100 ש"ח.
אםא תמצאי באמזון UK אין צורך במתאם, רק בהחלפת התקע.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה