המלצה לגבי מצלמה דיגיטאלית

• פותח הנושא dk
  • פורסם בתאריך

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רוצה לרכוש מצלמה דיגיטאלית קומפקטית, ראיתי שרוב הקומפקטיות האיכות שלהם לא משהו, יש לכם אולי בכל אופן המלצה על מצלמה קומפקטית ואיכותית?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י נחמי;160273:
אני רוצה לרכוש מצלמה דיגיטאלית קומפקטית, ראיתי שרוב הקומפקטיות האיכות שלהם לא משהו, יש לכם אולי בכל אופן המלצה על מצלמה קומפקטית ואיכותית?
תנסי להגדיר סגנון שימוש ותקציב משוער, זה יעזור לחבר'ה לעזור לך.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מחפשת מצלמה בעיקר לצילומי חוץ ופנים של ילדים. חשוב לי איכות התמונות יותר מהמחיר של המצלמה.
מה שראיתי תמונות עד היום שהודפסו ממצלמות דיגיטאליות קטנות ממש בולט לעין שצולמו במצלמה דיגיטאלית
(הצבעים, החדות של התמונות וכו')
אולי בכ"א יש לכם המלצה לגבי מצלמה קטנה שמוציאה תמונות באיכות גבוהה.

צל99

משתמש פעיל
ליעוד הזה תקנה 20D + עדשות פריים 85 ו35.
סביבות 3500 שקל ויש לך איכות שקרובה מאוד לטופ..

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
של איזה חברה?

Y

yossmor2

אורח
canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon
canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon canon

:)

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שאלה אחרונה...

תודה על העזרה, רק תאמרו לי (תכתבו) האם למשהו לא מקצועי בתחום הצילום (אני מצליחה ליצור תמונות יפות וברורות, אבל אחרי הכל לא למדתי אף פעם) יש מה לעשות עם עדשות שונות?

Y

yossmor2

אורח
תמיד אפשר ללמוד......

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י נחמי;161792:
תודה על העזרה, רק תאמרו לי (תכתבו) האם למשהו לא מקצועי בתחום הצילום (אני מצליחה ליצור תמונות יפות וברורות, אבל אחרי הכל לא למדתי אף פעם) יש מה לעשות עם עדשות שונות?

2 העדשות שהצעתי לך הם 2 עדשות קבועות.
כלומר ללא אפשרות זום (אורך מוקד קבוע).

עם עדשת זום אחת אפשר להסתדר, עם עדשות קבועות יותר קשה.

הסיבה שהצעתי לך אותם כי במחיר שתשלמי עליהם לא תמצאי אף עדשה שמתקרבת לאיכות שלהם.
בנוף הם נותנות 2 פרספקטיבות שונות (טווח וויד-נורמל וטלה קצר) שמשלימות אחת את השניה.

אולי מעניין אותך גם...