המלצה חמה -פרק ראשון - גיאו קרמיקה

לא אני

משתמש מקצוען
לקראת סיום שיפוץ בשלבים מתיש מאד, צברנו נסיון די מרהיב בלא מעט תחומים.
הנושא הראשון שבו יש לי המלצה חד משמעית ומוחלטת זה חנות נהדרת של קרמיקה - גיאו קרמיקה באשדוד, בעל החנות הוא הרב ישראל אבוביץ והוא זה שממנו קיבלתי את כל המפורט למטה.
במהלך החצי שנה האחרונה הספקתי לבקר בלא מעט חנויות קרמיקה - ביניהן הידועות והגדולות בבני ברק, ועוד כמה סטייליסטיות באיזור גוש דן.
קיבלתי המלצה על גיאו קרמיקה, ואני שמחה להמליץ הלאה.
שירות - הרבה יותר ממושלם, מאה אחוז של רצון טוב ומאמץ להוציא את הלקוח מרוצה, אדיבות יוצאת דופן.
תענוג של התנהלות.
איכות - אני התמקדתי בחיפוש של אריחים איכותיים (ספרדים) המעלה העיקרית שלהם היא מיעוט שריטות ופגמי זמן, בגיאו היה מבחר גדול מאד (יותר מהחנויות הגדולות בבני ברק), ונכונות להגשים כל חלום רחוק (לשם דוגמה הבאתי תמונה של אריח קשיש וחסר זהות שאהבתי והוא עשה מאמץ גדול למצוא כדומה לו).
מחיר - הבנתי שטובים מאד.
עוד המלצה חמה וזה מהנסיון הלא חיובי שלנו - בואו מוקדם! חודש ואפילו חודשיים לפני מועד האספקה, זה משמעותי מאד למבחר ולמחיר.
ממליצה מאד על החנות, ובעיקר על השירות והיחס של הרב אבוביץ.

נערך לאחרונה ב:

ישתבח שמו

משתמש פעיל
מצטרפת לכל מילה!
גם אני רכשתי שם את כל החומר הלבן בשיפוץ ונהניתי מהכל-איכות, שירו ת חוויית קניה.
ממליצה בחום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה