המחשב נדלק לבד

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לי תופעה מוזרה כל יום אני מגיע בבוקר והמחשב כבר דלוק, כלומר נדלק לבד למי הפתרונים?

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לי היה קורה שעשיתי מצב שינה
המחשב היה נדלק מיד בחזרה

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זו תופעה שהיתה אצלי הרבה בשני מחשבים ניידים שלי, בהכנסה למצב שינה. וכבר נידונה כאן באחד האשכולות.
היה נראה לי שזה קורה במיוחד כשמבוצעים שינויים במחשב לאחר הוראת הכיבוי, למשל הוצאת כבל, הוצאת דיסק און קי, אולי אפילו הזזת עכבר לאחר הכיבוי. זה לא מוכח, אבל ייתכן.
ובהמשך לזה - אולי משפיעה על כך העובדה שחיבורי הUSB של המחשב אינם נכבים בעת הכיבוי (הגדרה שקשורה לצריכת חשמל ומאפשרת שימוש בחיבורי הUSB גם כשהמחשב כבוי). ייתכן שביטול ההגדרה הזו יועיל [ייתכן שזה שיפר אצלי את המצב. כיום המחשב כבר לא נדלק לי מעצמו].
כאמור הכול בגדר אולי.

• תודה
Reactions: aeb

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה התשובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה