המחשב "לפעמים" נתקע במשך "יוצא"

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לאחרונה קרה לי כבר כמה פעמים שאני מכבה את המחשב, הוא נתקע על המסך של "יוצא" שעות ע"ג שעות או עד שנגמר הבטריה,
לפני כמה ימים קרה לי שזה נשאר כך במשך איזה 13 שעות בערך, ואני גיליתי את המחשב במצב "רותח" משהו מטורף (וזה בגלל שכשזה נתקע זה לא נכנס למצב תרדמה, המעבד עובד בטירוף כנראה לנסות לכבות את המחשב ואז אוטמטי גם המאורר וכו'),
הקטע הוא שזה קורה רק פעם בכמה ימים או אפילו שבועות כאילו איזה "קריזה", ואז אני צריך לכבות ע"י לחיצה ארוכה,
מה יכול להיות הבעיה?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
וירוס או שגיאה בריגסטרי,

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י פופקו;1614638:
וירוס או שגיאה בריגסטרי,
ווירוס: לא מסתבר, המחשב מתוחזק כראוי וכנכון וכו'
שגיאה בריגסטרי: איך ניתן לעלות על הבעיה ולפתורה?

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני אציין עוד משהו מוזר שאולי קשור ואולי לא,
יש לי במחשב אופציה לזיהוי ע"י טביעת אצבע
בתחילה שהתקנתי לזה את הדרייבר (לפני שנה בערך) הכל היה בסדר, אלא שביום בהיר אחד, זה הפסיק לעלות אוטומטי בהפעלת המחשב, ורק לאחר שאני כבר מדליק את המחשב בקוד ונכנס למתשתמש אז זה עובד (באם אני עושה "צא" או החלף משתמש וכדו'),
אבל שאני מוריד עדכונים של ווינדוס, אז בהפעלה מחדש שהוא דורש זה לפתע כן עובד, עד ההפעלה הבאה שמפסיק, (זה כבר קרה לי כמה פעמים, לכן אני יודע בוודאות שזה קשור איכשהו לעדכונים)
התקנה מחדש לדרייבר לא הועיל!

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אציין עוד פרט:
מותקן אצלי תוכנה בשם spybot (בגירסה ישנה יותר מבאתר)
https://www.safer-networking.org/
שאחד מתקפידיה זה לשמור משינוים בריגסטרי, ללא אישורי.

עכשיו עלה ברעיוני לעשות סריקה ע"י התוכנה הזאת וזה מה שהוא מצא
צפה בקובץ המצורף 237912
באם אני יעשה לו יתקן הכל יש מצב שהבעיות יפתרו לדעתך?

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 42.5 · צפיות: 6

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י LLEEVV;1614742:
אציין עוד פרט:
מותקן אצלי תוכנה בשם spybot (בגירסה ישנה יותר מבאתר)
https://www.safer-networking.org/
שאחד מתקפידיה זה לשמור משינוים בריגסטרי, ללא אישורי.

עכשיו עלה ברעיוני לעשות סריקה ע"י התוכנה הזאת וזה מה שהוא מצא
צפה בקובץ המצורף 237912
באם אני יעשה לו יתקן הכל יש מצב שהבעיות יפתרו לדעתך?

אתה צריך לבדוק, אך אין לי ספק שנוצרים שינויים בריגסטרי, על אף התוכנה הזו, משום שכמעט בכל הפעלה ושימוש במחשב יש שינויים בריגסטרי למכביר.

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י פופקו;1614983:
אתה צריך לבדוק, אך אין לי ספק שנוצרים שינויים בריגסטרי, על אף התוכנה הזו, משום שכמעט בכל הפעלה ושימוש במחשב יש שינויים בריגסטרי למכביר.
אני התכוונתי לשאול האם נזק זה לא יעשה?

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י LLEEVV;1614738:
אני אציין עוד משהו מוזר שאולי קשור ואולי לא,
יש לי במחשב אופציה לזיהוי ע"י טביעת אצבע
בתחילה שהתקנתי לזה את הדרייבר (לפני שנה בערך) הכל היה בסדר, אלא שביום בהיר אחד, זה הפסיק לעלות אוטומטי בהפעלת המחשב, ורק לאחר שאני כבר מדליק את המחשב בקוד ונכנס למתשתמש אז זה עובד (באם אני עושה "צא" או החלף משתמש וכדו'),
אבל שאני מוריד עדכונים של ווינדוס, אז בהפעלה מחדש שהוא דורש זה לפתע כן עובד, עד ההפעלה הבאה שמפסיק, (זה כבר קרה לי כמה פעמים, לכן אני יודע בוודאות שזה קשור איכשהו לעדכונים)
התקנה מחדש לדרייבר לא הועיל!
אגב בעניין הזה אולי מישהו כן מכיר פתרון?

shlomi5263

משתמש רשום
אם זה מופיע רק פעם בכמה ימים/שבועות ולא תמיד יש סיכוי שהמחשב מוגדר להתקין עידכונים באופן אוטומטי וברגע שהוא מתקין לוקח לו זמן לצאת. תנסה לבטל את העידכונים האוטומטים.

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י shlomi5263;1623177:
אם זה מופיע רק פעם בכמה ימים/שבועות ולא תמיד יש סיכוי שהמחשב מוגדר להתקין עידכונים באופן אוטומטי וברגע שהוא מתקין לוקח לו זמן לצאת. תנסה לבטל את העידכונים האוטומטים.
מאז ומתמיד זה מוגדר אצלי לא אוטמטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה