קורונה המחסור בביצים

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איפה יש ביצים הערב באשדוד? מי יודע?

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אזל גם באור שי
מה שהבנתי מאחד שעושה את המכירה שלא היה מחסור, הם סגרו את המכירה מוקדם כמה ימים לפני בלי להודיע:mad:
כי מי שמספק להם את העופות העלה את המחיר. מה אכפת שיעלה קצת המחיר העיקר שיהיה מה לקנות, במיוחד במקומות בארץ שרחוקים ולא מרכזיים שאין מקום כ"כ לקנות עופות בהכשר טוב בזול, כמו יש חסד/אושר עד/שערי רווחה.

shai1234234

משתמש פעיל
ביש חסד בסניף חברון בבני ברק ובסניף בעיר אלעד - היה לפני כשעה. המכירה מוגבלת למס' תבניות.
ככל הנראה לא צפוי מחסור לפסח.

טל שניידר: חוסר בביצים, גם אתם שמתם לב? נושא החביתות של כולנו הגיע לדיון במל״ל ומתוך ראיה גם של ליל הסדר המתקרב (איך נקיימו בלי סלט ביצים על מצה?) - מגבירים כרגע מאמץ לייבוא ביצים כדי לא להגיע לחוסרים. משרד החקלאות מונה לטפל בייבוא ביצים.
טוויטר · לפני שעה

נערך לאחרונה ב:

א.ש.א.

משתמש פעיל
הערב היה ביצים בחנות בבני ברק במחיר מופקע תבנית של 30L ב34.9
ותבנית של 18L ב25 קניתי כי לא היה לי ברירה
כיון שזה הפקעת מחירים לא חוקית כי זה מוצר בפיקוח אני שוקל האם להגיש תלונה במשרד הכלכלה וכדו'.

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
באחד הערוצים הודיעו שאתר שופרסל התחיל להגביל את הכמות גם במכירת סוכר וכן בעוד כמה מוצרים.
לא יודע מי בדיוק השתגע, הציבור או הרשתות. או שניהם גם יחד.
מדובר על שופרסל אונליין. קשה להם להתמודד עם הרכישות המוגברות בקניה באינטרנט. הם לא מתוכננים לזה, לכן מצמצים את המוצרים.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
משהו הבטיח לנו ביצים, הזמנו 15 תבניו ב33 ש"ח כדי לתת גם לשכנים וכו'
בצהריים הוא התקשר שסגרו לו את הלול.
אני חושב שהלול נמצא אי שם בשטחים
וסגרו את הלול, הכוונה שפקיד הפיצו"ח במחסום לא מוכן יותר לקבל שוחד

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני מבינה את בהגיון, כרגדיל אני קופצת לסופר כמב פעמים בשבוע, היום חיכיתי 40 דקות בשביל להכנס.... ברור שקניתי הכל פי כמה על אף שאין לי צורך אלא יותר ליתר ביטחות-לדוג בחמישי אני אף פעם לא קונה לחם-קניתי 3 והקפאתי. אני מבינה שלמישהי אחת יחסר מחר, אבל אין מצב שאני יוצאת בלי הילדים בראשון לקנות וכו

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
היום בחנות במודיעין עילית אני רואה קופאי שמבצע רישום לרכישת ביצים, שאלתי אותו אם הם מקבלים הזמנות והוא ענה שזה לא קשור לחנות. הוא באופן פרטי מוכר. אם מעניין אתכם אז המחיר שלו הוא 27 ש"ח לתבנית של 18 ביצים!!

shai1234234

משתמש פעיל
מדובר על שופרסל אונליין. קשה להם להתמודד עם הרכישות המוגברות בקניה באינטרנט. הם לא מתוכננים לזה, לכן מצמצים את המוצרים.
טיעון די חלול. הם לא מגבילים קניית מוצרים רגילים ההגבלה הינה רק על מוצרי יסוד. זאת אומרת: לא איכפת להם שתעמיס עגלה עם 4000 מוצרים. איכפת להם שתגרום מחסור בסוכר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה