דרוש מידע המחירים החדשים:

מצב
הנושא נעול.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
אם אפשר לכתוב בפורום ציבורי את המשפט הזה..
סימן שאנחנו דמוקרטיה במיטבה :)
אני אגלה לך סוד,
מתפתחת פה דיקטטורה מזן אחר,
כזו שלא אכפת לה מה האזרח הקטן חושב עליה,
עיין ערך מערכת המשפט - שורה תחתונה הם שולטים,
לא משנה כמה ביקורת ציבורית תהיה על הממשלה וכו',
זה לא יעניין את בוחריהם - כל עוד לא פוגעים בהם, ובמיוחד כל עוד הם ממשיכים לפגוע בחרדים.
זה לא רק ליברמן, זה הציבור שמאחוריו, ששונא חרדים בדיוק כמוהו.

זה לא דיקטטורה של איש אחד
זה דיקטטורה של ציבור נגד ציבור,

מה יעזור לנו שאנחנו יכולים לכתוב מה שאנחנו רוצים,
כל עוד זה לא מזיז לאף אחד שם כלום.

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אולי כולכם תחלקו על מה שאני כותבת, אבל אני בדעה הזאת
אני כבר כמה שנים טובות לא שתיתי שתיה מתוקה ב"ה ואני היחידה מהמשפחה למעט גיסה אחת, וכולם מסביבי שותים את המתוק המתוק הזה, וכל הזמן אני בדעה שזה לא בריא ואל תשתו וזה רק מזיק....
ואני חושבת שהדבר היחיד שהממשלה עשתה טוב זה לעלות את השתיה המתוקה, וממש שמחתי מזה, מקווה שזה יועיל ויפחית את הקניה של השתיה מתוקה.
אני יודעת שאני הולכת לקבל הרבה אימוג'ים כועסים, אבל זה הדעה שלי...

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כמעט כל החברות במשק עלו מחירים כי היבוא עלה ועוד מלא דברים שגרמו שתיה עליה בכל מוצר כמעט.

Libby-design

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כבר כמה שנים טובות לא שתיתי שתיה מתוקה ב"ה ואני היחידה מהמשפחה למעט גיסה אחת, וכולם מסביבי שותים את המתוק המתוק הזה, וכל הזמן אני בדעה שזה לא בריא ואל תשתו וזה רק מזיק....
אל תשמחי כ"כ מהר. אולי מחר יטילו מס על משהו שדוקא את צורכת ואני לא!

מקוד מידע

משתמש חדש
ואני חושבת שהדבר היחיד שהממשלה עשתה טוב זה לעלות את השתיה המתוקה, וממש שמחתי מזה, מקווה שזה יועיל ויפחית את הקניה של השתיה מתוקה.
זה שאת אוחזת שזה לא בריא אין שום ביעה
אבל זה פוגע גם בכיס של כולנו(בשמחות שגם אלו שלא שותים אבל מביאם לכלום שתיה מתוקה....)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
גילוי נאות, בבית שלנו לא נכנסת שתיה מתוקה. ודווקא מהמקום הזה אני כותבת:
לפני פחות משבועיים ערכנו ברית. ידוע לך בכמה המחירים הוקפצו? החד פעמי, כמובן... מדברת על עוד כמה שקלים למנה כ 6-7 ש"ח למנה בודדת!! תכפילי ב-50, שזה מבפר מנות מינימלי, ותוסיפי על המחיר הקיים...)
בעוד פחות משבועיים נערוך בס"ד שבע ברכות. יודעת בכמה המחיר עשוי לקפוץ? לא רק החד פעמי, אלא גם השתיה המתוקה.
בעלות קיטרינג שאלו אותנו לתאריך המדויק, והודו שמאחר וזה אחרי ה-01.01.22 - המחיר קופץ משמעותית. כל כך קופץ, שהעדפנו לקנות שתיה וח"פ לבד (לפני עליית המס), ולחסוך את העלויות ההזויות.
זה לא רק העניין האישי שלי. זה העניין הכללי והכלכלי

2020 ESTER

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

2020 ESTER

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גילוי נאות, בבית שלנו לא נכנסת שתיה מתוקה. ודווקא מהמקום הזה אני כותבת:
לפני פחות משבועיים ערכנו ברית. ידוע לך בכמה המחירים הוקפצו? החד פעמי, כמובן... מדברת על עוד כמה שקלים למנה כ 6-7 ש"ח למנה בודדת!! תכפילי ב-50, שזה מבפר מנות מינימלי, ותוסיפי על המחיר הקיים...)
בעוד פחות משבועיים נערוך בס"ד שבע ברכות. יודעת בכמה המחיר עשוי לקפוץ? לא רק החד פעמי, אלא גם השתיה המתוקה.
בעלות קיטרינג שאלו אותנו לתאריך המדויק, והודו שמאחר וזה אחרי ה-01.01.22 - המחיר קופץ משמעותית. כל כך קופץ, שהעדפנו לקנות שתיה וח"פ לבד (לפני עליית המס), ולחסוך את העלויות ההזויות.
זה לא רק העניין האישי שלי. זה העניין הכללי והכלכלי
מבחינת הארועים צודקת לגמרי!
אבל מבחינה אישית, זה בעקרון משהו טוב, את מרויחה מזה, את יודעת מה סוכר עושה לגוף?
סוכר זה אבי המחלות

קצרה

משתמש מקצוען
אבל מבחינה אישית, זה בעקרון משהו טוב, את מרויחה מזה, את יודעת מה סוכר עושה לגוף?
סוכר זה אבי המחלות

סוכר הוא לא בריא.
ספיציפית לי הוא גם אסור :(

אבל - זה ענין אישי של הצרכן.
תשימו על המוצר חותמת אדומה. תסבירו כמו שאת מסבירה כמה סוכר מסוכן
וכל אחד יעשה את בחירתו האישית.

גבית מיסים כאקט חינוכי היא ענין פסול לחלוטין. ובכלל מהווה תקדים מסוכן.
מחר יחליט איזה שר על מס לכל מי ששולח את ילדיו ללמוד בתלמוד תורה - כי זה לדעתו לימוד לא יעיל וצריך "לחנך" את החרדים דרך הכיס... (וכמו שאת חושבת ששתיה מתוקה היא גרועה וחשוב למסות אותה ואחר חושב כך על חד פעמי - השר החשוב יחשוב כך על זה באמת ובתמים) מחרתיים יחליט אחר לחנך את כל מי שחצר הבנין שלו לא נקיה לניקיון ויטיל מס על חצר שזרוקים בה חפצים (ברשות היחיד - כן??) עוד שלושה ימים יחליטו החלטה ששימוש במזגן פוגע באיכות הסביבה ויטילו מס על שימוש במזגן ומי יודע מה הלאה.

האזרחים הם אנשים בוגרים ואינטליגנטים לא פחות מהרוממים למעלה במגדל השן. תנו להם מידע. אל תחנכו בכוחניות ובהתנשאות.
נ.ב הם לא באמת התכוונו לחנך. זה בסך הכל רעיונות איך להעלות את הכנסות הממשלה מבלי לגעת במיסים שיורידו את הפופולריות כמו מס הכנסה ומע"מ.. ולהשמע "חינוכיים"

2020 ESTER

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
סוכר הוא לא בריא.
ספיציפית לי הוא גם אסור :(

אבל - זה ענין אישי של הצרכן.
תשימו על המוצר חותמת אדומה. תסבירו כמו שאת מסבירה כמה סוכר מסוכן
וכל אחד יעשה את בחירתו האישית.

גבית מיסים כאקט חינוכי היא ענין פסול לחלוטין. ובכלל מהווה תקדים מסוכן.
מחר יחליט איזה שר על מס לכל מי ששולח את ילדיו ללמוד בתלמוד תורה - כי זה לדעתו לימוד לא יעיל וצריך "לחנך" את החרדים דרך הכיס... (וכמו שאת חושבת ששתיה מתוקה היא גרועה וחשוב למסות אותה ואחר חושב כך על חד פעמי - השר החשוב יחשוב כך על זה באמת ובתמים) מחרתיים יחליט אחר לחנך את כל מי שחצר הבנין שלו לא נקיה לניקיון ויטיל מס על חצר שזרוקים בה חפצים (ברשות היחיד - כן??) עוד שלושה ימים יחליטו החלטה ששימוש במזגן פוגע באיכות הסביבה ויטילו מס על שימוש במזגן ומי יודע מה הלאה.

האזרחים הם אנשים בוגרים ואינטליגנטים לא פחות מהרוממים למעלה במגדל השן. תנו להם מידע. אל תחנכו בכוחניות ובהתנשאות.
נ.ב הם לא באמת התכוונו לחנך. זה בסך הכל רעיונות איך להעלות את הכנסות הממשלה מבלי לגעת במיסים שיורידו את הפופולריות כמו מס הכנסה ומע"מ.. ולהשמע "חינוכיים"
לא מדברת על זה, כל הגזרות לא אני קבעתי ואני לא הייתי קובעת, זה ברור.
א"א גם לבטל את הגזרה הזאת, ואם כבר קבעו אותה היא לא כזה גרועה ויכולה גם להועיל.
וברור שאני לא בעד הממשלה הזדונית הזאת ומתפללת שעוד היום היא תיפול, ואת מבינה שאני מדברת נטו על הגזירה הזאת ולא על מה שמנית כאן.
וחוץ מיזה שלא נדבר שכל המיסים הולכים לאוכל של חתולי רחוב ולאלמנות ויתומים בעזה, אז....

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
סוכר זה אבי המחלות
כן, אני יודעת את זה, ורק לאחרונה כתבתי כמה כתבות בנושא.
ועדיין, כל עוד לא ניתן להפריד בין השימוש הביתי לציבורי - העוול הוא גדול.
וסתם באגב, מה יין וודקה עושים לגוף - את גם יודעת?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה אתם אומרים על הרעיון שלי? הסוכר הגולמי לא עלה.
אז שימכרו שתיה בלי סוכר, ויכתבו על הבקבוק כמה סוכר להוסיף לזה.
או אפילו שימכרו שקית כזאת של סוכר מודבקת לבקבוק.
שופכים, מערבבים, שותים.

לא רעיון????

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה