דרוש מידע המבצע של תנובה

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
משהו חרדי מבני ברק עיר התורה והחסידות עם ילדים שהיה זקוק לכסף זה
עכשיו הבנת מזה משלנו?????
זה יכול להיות באותו אופן משהו מירושלים או מעמנואל או....והוא צריך לכסף בדיוק באותו אופן.
היה נראה לי קצת גזענות השלנו,וגם אני חרדית חסידית.
שמחה באמת שאברך זכה בזה.

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מרגשת ההשתלשלות של התפילה של האב ללמוד תורה בנחת + החסד שעשתה האם עם אחיה שהתחתן.
הרגשה טובה שהזוכה ראוי לזכיה.

גילוי נאות: לא השתתפנו בהגרלה.
(לא בגלל שאנחנו מליונרים. כי אנחנו לא... זה היה לנו לא פרקטי הגזירה, המעטפות, הדואר...)

פרקטית

משתמש מקצוען
זה יכול להיות באותו אופן משהו מירושלים או מעמנואל או....והוא צריך לכסף בדיוק באותו אופן.
היה נראה לי קצת גזענות השלנו,וגם אני חרדית חסידית.
שמחה באמת שאברך זכה בזה.
"משלנו" הכוונה מציבור שומרי התורה ולומדיה.
לא היתה כוונה לחסידי/ליטאי/ספרדי ולא לבני ברקי/ירושלמי /חיפאי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה