דרוש מידע המבחן של קמאטק באלגוריתמים עביר? פליז מי שעברה אותו שתיכנס!

מצב
הנושא נעול.

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני אמורה להבחן באלגוריתמים במבחן של קמאטק ביום רביעי הזה בעז"ה ואני מרגישה לא מוכנה בעליל!!
הקטע של תכנות דינאמי עם למצוא תתי בעיות מסובך לי נורא וכן עוד כל מיני חומרים שאם רק היה לי עוד זמן הייתי מצליחה...

מישהי עברה אותו ויכולה להגיד לי מה הרמה שם?
מה קורה אם אני לא עוברת אותו?
ואם יש למישהי טיפים ,או סרטונים לעזרה זה מאד יעזור לי!!
תודה

תותית י.

משתמש מקצוען
היי יקרה,
לא זכור לי שבזמני (לפני איזה שנתיים) היה ציון "עובר" ו "לא עובר",
בכללי מה שאני זוכרת זה כמה שיותר תרגול.. (ויש לך זמן לתרגל עד יום רביעי)
מה שהיה אצלינו מבחינת הציונים זה שהם נתנו בוטקמפים רק לבנות מהציונים הגבוהים...
(זכור לי שאלגוריתמים זה היה המבחן שהכי עיניין אותם וקיבלו בו כולם ציונים הכי גרועים..)
בהצלחה רבה

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סתם שאלה, היה לכן מתרגלות?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי, כמו שכתבו לך כאן כבר, כמה שיותר תרגול, ממליצה לך לתרגם באתר ליטקוד כמה שיותר.
בקשר לתכנון דינמי ממליצה לך לחפש על זה סרטוני הסבר, יש הרבה טובים.

תכנון דינמי ספציפית זה חומר שהוא קצת פחות חשוב בעולם הכללי(לא יודעת בקשר לקמא טק) , מרוב שהוא קשה אפילו בחברות מאגאמה לא שואלים עליו בראיונות כמעט

יש לך הרבה זמן לתרגל, אז תנצלי אותו זה חומר שיעזור לך בראיונות גם לחברות אחרות.
מעתיקים... לפי הקבוצה שאיתך ;)
בעיני להעתיק במבחן כזה זה נוראי מכמה סיבות.
- קל מאוד מאוד לזהות העתקה במבחן כזה.
- זה מבחן של קמא טק שלפיו מתקבלות בנות לבוטקמפים ואולי אף נשלחות לימי מיונים.

בסוף כמעט כולן עוברות.
אבל זה הגיוני שאת מרגישה לא מוכנה (אם זה מרגיע אותך...)
נכון

PatPat

משתמש רשום
אני עשיתי את המבחן הזה לפני כשנתיים.
כמו שכבר כתבו פה זה המבחן שהכי מעניין אותם ואצלינו חילקו לבוטקמפים רק מי שקיבלה מעל 70 (קשה מאד להגיע לציון הזה).

לי זה היה בתקופה של הקורונה כך שהיה לי המון זמן לתרגל ומניסיון זה מה שהכי עוזר.
האתר גיקס פור גיקס מאד טוב בשביל זה וגם מאד טוב לעבור על התרגילים שקמאטק מעלים לפלטפורמה שלהם כי לפעמים במבחן יש שאלות מהתרגול שלהם.

בהצלחה!

פ ר ו ג

משתמש פעיל
אני עשיתי את המבחן הזה לפני כשנתיים.
כמו שכבר כתבו פה זה המבחן שהכי מעניין אותם ואצלינו חילקו לבוטקמפים רק מי שקיבלה מעל 70 (קשה מאד להגיע לציון הזה).

לי זה היה בתקופה של הקורונה כך שהיה לי המון זמן לתרגל ומניסיון זה מה שהכי עוזר.
האתר גיקס פור גיקס מאד טוב בשביל זה וגם מאד טוב לעבור על התרגילים שקמאטק מעלים לפלטפורמה שלהם כי לפעמים במבחן יש שאלות מהתרגול שלהם.

בהצלחה!
הבנתי שהם גם מתעניינים במבני נתונים, לא?

PatPat

משתמש רשום
הבנתי שהם גם מתעניינים במבני נתונים, לא?
אצלינו ספציפית חילקו לבוטקמפים לפני המבחן במבני נתונים.
בשנתונים שאחרי הם התעניינו קצת במבני נתונים אבל מה שהכריע בסופו של דבר זה אלגוריתמים.
יכול להיות שאצל בנות שהיה להם התלבטות אם כן להכניס לבוטקמפ או לא בגלל ציון גבולי אז המבחן במבני נתונים הכריע...

סתם שואלת

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
עשיתי אותו שנה שעברה
היה ממש בסדר
תרגלתי מ-geekforgeeks
תכלס אין הרבה מה ללמוד
זה בעיקר הברקות במקום
יש לי חומר גם לשלוח בנושא
מה שכן היה צריך זה הבנה של כל סוגי המיונים
המון הצלחה!

מתכנתת -

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מעבירה לכן מידע מבת שעשתה אותו שנה שעברה-
דבר ראשון- את אלגוריתמים הם לא לקחו כ"כ ברצינות כי היה העתקות רציניות (וצפיפות הזויה באולם) ואל תבנו על ההעתקות כי במבנה נתונים השנה הם תפסו את עצמם ופשוט לא היתה שום אופצייה להעתיק (היה מצלמות והיה מקום ברווח - תהנו מזה יותר קל ככה לכתוב מבחן...)
דבר שני- אצלינו אלגוריתמים היה מאודד קשה (אחת הטעויות שלהם לדעתי) ולכן רוב הבנות לא עברו והם הסתכלו בעיקר על מבנה נתונים, כך שבסוף יש בנות בבוטקמפ עם ציון 50 באלגוריתמים (שהן יכולות להיות בנות סופר מוכשרות)...
וכן רוב המבחן היה על מיונים (ולא כל המיונים היה בחומר עזר...)
אם המבחן יהיה באמת קשה - זה יהיה קשה לכולם והם צריכים את הבנות אז ייקחו אותך גם עם ציון פחות...
ועוד משהו- גם אותנו הלחיצו על הדינמי שבסוף היה הכי קל - ובלי ללמוד (כי התייאשנו סתם מראש) רובנו הצלחנו אותו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה