הליקופטר ידני דיינו

ל. פולק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז ככה אתם מכירים את זה שבזמן ההמתנה לקבלת מענה למייל ששלחת אתה יושב ובוהה במסך....אז תוך כדי מצאתי את עצמי מקשקש משהו בלי כוונה וזה יצא לי בסוף....
אני חושב שזה כלי טייס אבל שימו לב לפרטים.....

מצוייר ידני בפיילוט, וצבוע בפוטושופ,

קבצים מצורפים

• IMG_0325.JPG
    IMG_0325.JPG
    6 MB · צפיות: 372
  • helikopter+colr.jpg
    helikopter+colr.jpg
    2.7 MB · צפיות: 425

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלי יוצא חצאי ראשים, חצאי גופים, הבעות מקריפות, ותמיד ציור עולה על ציור מחמת חוסר מקום. אך פעם לא מספיקה לתכנן את צעדיי לפני הקשקוש הבא וכבר יש לי חצי גופה ספק אדם ספק צלופח שמתכווצת לה בשארית המקום הפנוי על נייר הזמנה מזדמן שהתגלגלה לידי.

רותינה

משתמש מקצוען
אצלי יוצא חצאי ראשים, חצאי גופים, הבעות מקריפות, ותמיד ציור עולה על ציור מחמת חוסר מקום. אך פעם לא מספיקה לתכנן את צעדיי לפני הקשקוש הבא וכבר יש לי חצי גופה ספק אדם ספק צלופח שמתכווצת לה בשארית המקום הפנוי על נייר הזמנה מזדמן שהתגלגלה לידי.
בדיוק לזה התכוונתי!

ל. פולק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה .

אז חברה להתחיל לשלוח מיילים ואם אתם מסורים לחברכם על תענו כ"כ מהר כדי שהוא יספיק לקשקש עוד כמה....חצאי ראשים, חצאי גופים, הבעות מקריפות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה