הכרובים !

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
הסיפור עם הכרובים קצת מעניין.
במסגרת פרוייקט המקדש שדיברתי עליו היה צורך בכרובים.... קודם כל הקושי במידול.... ולא נפרט רק נאמר שזו עבודה קשה ומפרכת. כי גם הרפרנס היה לא סימטרי אלא בפוזה של מה שנקרא "מבט העולם"
דבר נוסף הוא הזהב הרצון להגיע למראה של זהב משכנע היה קשה מאוד והדבר גרם לחיפוש אינסופי אחרי החומר הנכון והמתאים ביותר שיתן את המראה האידיאלי ביותר.
אלא מאי שנתברר שחומר זה גורם להארכה משמעותית ביותר של זמני הרנדר.
והגרוע מכל...עוד לפנינו. הפרוייקט שלי עוסק בבית המקדש השני. והנה נתברר לאחר ששאלנו את הרב שליווה את הפרוייקט מהצד התורני הלכתי שלו ש... לא היו כרובים בבית המקדש השני ורק אבל השתיה היתה בקודש הקודשים !!!

קבצים מצורפים

• kruvim.jpg
    KB 575.2 · צפיות: 24

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
פשוט יפה הזהב חי
מאריך את זמני הרינדור כי הוספת לו שקיפות?
(בדומה לכלי זכוכית?)

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אתה מתכוון "השתקפות" reflect כי שקיפות refract הזהב לא צריך. שקיפות מוסיפים למים, זכוכית יהלומים וכו' . השתקפות מוסיפים מתכות שיש לעמים גם לרהיט עץ וכו'....

אבל בכל מקרה אני לא הוספתי כלום לחומר הזה. ולא ערכתי אותו אלא חיפשתי וחיפשתי המון עד שמצאתי "חומר זהב" ערוך כבר ומכוון היטב בהגדרותיו מבין עשרות סוגים של חומרי זהב שמצאתי ובחרתי דווקא את זה שנתן לי את המראה שרציתי.

ההשתקפות מאריכה את זמני רנדר אם כי לא באופן דרמטי כי הV-ray עושה פעולה של זריקת קרניים על האובייקט וחזרה מהן בדיוק כמו שקורה בעולמנו.. וכיוון שיש כאן השתקפות אזי החישובים הם מורכבים ומסובכים יותר למעבד מה שמאריך את זמן הרנדר.

מאירי5

משתמש רשום
מדהים כל פעם מחדש.
הזהב נוצץ ממש. (כמה עולה לאונקייה?..)
ההערות: דומני שפני הכרובים היו כפני תינוק ותינוקת, ולא פנים של אנשים מבוגרים.
ב. הבדים נראים מידי גדולים (או קרובים) ביחס לפרופורציה של הארון.

אושר

משתמש מקצוען
מדהים!
האמנם היו חריטות של דוגמאות על הארון? אני סברתי, לתומי, שהוא היה חלק.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יפהפה כרגיל....:)

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הזהב, טהור!!
קח ספריות מוכנות של מטריאלס כמו VRAY ועוד חברות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה