דרוש מידע הכנסת ספרים לאוצר החכמה

חיים דבוש

משתמש רשום
פעם זה היה היום רק מי שמכניס למעלה מ200 ספרים מקבל הנחה וגם זה אחרי סינון של חצי מהספרים
בכל מצב ובכל אופן לכל מי שיש ספר חוברת או קונטרס שישלח אלינו בקובץ ואנחנו נכניסו לגירסה הבאה
נא לפרסם לכל מחבר ספר או קונטרס!!!!!!!
תודה רבה חיים דבוש

עפולה

משתמש מקצוען
פעם זה היה היום רק מי שמכניס למעלה מ200 ספרים מקבל הנחה וגם זה אחרי סינון של חצי מהספרים
בכל מצב ובכל אופן לכל מי שיש ספר חוברת או קונטרס שישלח אלינו בקובץ ואנחנו נכניסו לגירסה הבאה
נא לפרסם לכל מחבר ספר או קונטרס!!!!!!!
תודה רבה חיים דבוש
יפה שאתה רוצה להתפרנס, אבל אל תעשה את זה על חשבון אחרים.
גם היום ניתן לקבל הנחות/הטבות למי שמביא ספרים. לא 200 ספרים וגם לא רבע מזה [כמובן הכל תלוי באיכות הספר וכו'].
אתה מנסה לעשות מצג שווא כאילו אתה עושה טובה למישהו ודואג להכניס את הספרים "ללא עלות"'.

חיים דבוש

משתמש רשום
לעפולה היקר אני דברתי אם בצאלל האחראי של אוצר החכמה והוא אמר לי שהמבצע שהיה פעם שמי שמביא 100 ספרים הסתיים
פעם אחרונה שדברתי איתו זה לפני דבוע אולי מאז השתנה אני לא יודע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה