שיתוף הכותל ובית המקדש

golstein

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
מה דעתכם?
נא לא לתפוס אותי על דיקדוקים מהמציאות כי לא הייתה דרישה כזאת
להפך הייתי צריך להשמיט מה שלא מצטייר יפה.
הציור המקורי בגודל 50 על 65ס״מ .
הוא ריק מאדם בגלל הקורונה.
הצלחות.
בית המקדש 65 על 50.jpg

מו"לי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איור מרגש!!
ביצוע אליפות

עולם הדמיון

משתמש חדש
כ'''כ יפה הלוואי שהכותל באמת ייראה כ''כ נקי וצח ובעיקר שאכן נראה את ביהמ''ק מאחוריו ולא את כיפת הסלע.
דרך אגב יש הטוענים שהבית היה בנוי ממש מאחורי רחבת הכותל ולא היכן שכיפת הסלע

כבי צישינסקי

סטודיו רץ. כל אתר תותח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
וואו! ממש אוירה קדושה והלוואי שנזכה בקרוב.
כמה שעות??????????????????

golstein

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
רק טעות קטנה. הפתח של ההיכל היה במזרח, לא במערב.
צודק .
כ'''כ יפה הלוואי שהכותל באמת ייראה כ''כ נקי וצח ובעיקר שאכן נראה את ביהמ''ק מאחוריו ולא את כיפת הסלע.
דרך אגב יש הטוענים שהבית היה בנוי ממש מאחורי רחבת הכותל ולא היכן שכיפת הסלע
אני חושב שהערבים בנו את המסגד שלהם דווקא שם
בגלל אבן השתיה .

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מאד מאד מיוחד

ר. קורלנסקי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צודק .

אני חושב שהערבים בנו את המסגד שלהם דווקא שם
בגלל אבן השתיה .
יש סט 3 ספרים הנקראים בית המקדש הראשון /השני/השלישי ובסוף השלישי יש מאמר שלם עם הוכחות שהבית היה בנוי מול מקום הכותל ולא בכיפת הסלע אני הבנתי שאם הוא צודק אז אסור לעלות בכלל להר הבית ואם המסורת המקובלת שזה בכיפת הסלע צודקת אז יש איזשהו היתר לעלות היכן שההזויים יהודה גליק וחביריו עולים כי היכן שהם מתפללים זה הר הבית אך לא מקום מקודש כ''כ כי כידוע כיום שטח ההר הוא פי 3 ממה שהתקדש ע''י עזרא הסופר בתחילת בית שני (השטח הורחב ע''י הורדוס) .
יש משפחה בבעלזא שעלו לפני 32 או 4 שנים להר כי מקובל במשפחתם שיש שטחים שקדושתם מועטה ומותר לעלות לשם, אני זוכר שזה עשה בלגן גדול בתקשורת החרדית.
הוכחה אחת שאני זוכר היא דווקא מיסטית שכתוב שהמקום יהיה שממה וייהפך לבמות יער ואכן המקום היחיד שמעולם לא נבנה עליו כלום הוא אחר כתלנו ושם יש עצים כעין יער קטן.
שנזכה כבר לראות בבנינו.

עולם הדמיון

משתמש חדש
יש סט 3 ספרים הנקראים בית המקדש הראשון /השני/השלישי ובסוף השלישי יש מאמר שלם עם הוכחות שהבית היה בנוי מול מקום הכותל ולא בכיפת הסלע אני הבנתי שאם הוא צודק אז אסור לעלות בכלל להר הבית ואם המסורת המקובלת שזה בכיפת הסלע צודקת אז יש איזשהו היתר לעלות היכן שההזויים יהודה גליק וחביריו עולים כי היכן שהם מתפללים זה הר הבית אך לא מקום מקודש כ''כ כי כידוע כיום שטח ההר הוא פי 3 ממה שהתקדש ע''י עזרא הסופר בתחילת בית שני (השטח הורחב ע''י הורדוס) .
יש משפחה בבעלזא שעלו לפני 32 או 4 שנים להר כי מקובל במשפחתם שיש שטחים שקדושתם מועטה ומותר לעלות לשם, אני זוכר שזה עשה בלגן גדול בתקשורת החרדית.
הוכחה אחת שאני זוכר היא דווקא מיסטית שכתוב שהמקום יהיה שממה וייהפך לבמות יער ואכן המקום היחיד שמעולם לא נבנה עליו כלום הוא אחר כתלנו ושם יש עצים כעין יער קטן.
שנזכה כבר לראות בבנינו.
מעניין

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ציור מדהים!!!!
השקעה יוצאת מן הכלל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה