עזרה הכדור תקוע לי בגרון

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קיבלתי אנטיביוטיקה ולקחתי את הכדור עם מעט מים אתמול בערב לפני השינה, ומאז אני מרגישה שהוא תקוע לי בגרון,
ניסיתי לאכול כל מיני דברים, לשתות וכדו', כלום לא עזר,
כעת אני מסתכלת בעלון לצרכן ואני רואה שבאמת יש שם אזהרות שאם יש תחושה שהכדור נתקע בגרון יש לפנות לרופא מיד, וכן שיש לקחת את זה עם כוס מלאה מים למניעת בעיה כזו, וכן שאין לשכב במיטה חצי שעה לאחר הנטילה מהסיבה הנ"ל, אני למעשה לקחתי את זה עם ממש מעט מים והלכתי מיד לישון,
כמובן שאני בדרך לרופא, אבל מעניין אותי, מישהי/ו התנסה/תה עם דבר כזה פעם? יש דרך לשחרר את זה?

עשירה

משתמש מקצוען
אני לקחתי פעם כדור ממש גדול, והרופא אמר לי שאפשר לחצות אותו כדי שיהיה קל יותר לבלוע.
התעצלתי ובלעתי אותו כמו שהוא.
הרגשתי לא רק את הגרון אלא את כל החזה... במשך יום שלם:(

פנדורה

משתמש מקצוען
קיבלתי אנטיביוטיקה ולקחתי את הכדור עם מעט מים אתמול בערב לפני השינה, ומאז אני מרגישה שהוא תקוע לי בגרון,
כעת אני מסתכלת בעלון לצרכן ואני רואה שבאמת יש שם אזהרות שאם יש תחושה שהכדור נתקע בגרון יש לפנות לרופא מיד, וכן שיש לקחת את זה עם כוס מלאה מים למניעת בעיה כזו, וכן שאין לשכב במיטה חצי שעה לאחר הנטילה מהסיבה הנ"ל, אני למעשה לקחתי את זה עם ממש מעט מים והלכתי מיד לישון,
כמובן שאני בדרך לרופא, אבל מעניין אותי, מישהי/ו התנסה/תה עם דבר כזה פעם? יש דרך לשחרר את זה?
לדעתי זה סתם תחושה אבל הייתי מרימה טלפון למוקד אחיות.

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
בוודאות אין מצב שהוא לא נמס, אבל נשארה סריטה וכדאי לבדוק שאין זיהום,

ועכשיו תשאלו את רופאי הקופה ולא את חכמי פרוג, כי אם הייתי רופא הייתי מקבל שלילה על חוו"ד בעל פה בלי נתונים

יהודי נאמן

משתמש פעיל
אשמח לשמוע מה יצא בסוף, לי זה קרה עכשיו וזה גורם לי לסבל.

אחד1אפס

משתמש פעיל
יכול להיות שזה יעזור לך... גם אם זה רק תחושה
א. קחי כמות מים בפה .....
ב. ואל תבלעי אותם..
ג. את הסנטר תדבקי לגוף כלומר תורידי את הראש הכי הכי למטה ...
ד.ואז תבלעי טיפה ועוד טיפה מים...
זה ממש מרחיב את הוושט ואם תוקע משהוא זה כנראה ישתחרר

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לגיסתי היה את זה פעם והתחושה הזו מהאנטיביוטיקה נשארה לה כשבוע בערך (היא הלכה להשתגע מזה)
אבל אמרו לה שזה רק תחושה ובסוף זה חלף.

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בסוף התברר שהכדור לא היה תקוע,
הוא יצר איזשהו פצע בוושט שאמור לעבור לבד,
זה היה ממש כואב, כמה ימים לא יכלתי לאכול, רק דברים ממש רכים,
וגם זה בקושי.
אחרי שבוע כבר היתה הקלה משמעותית, ב"ה.

שאף

משתמש מקצוען
בסוף התברר שהכדור לא היה תקוע,
הוא יצר איזשהו פצע בוושט שאמור לעבור לבד,
זה היה ממש כואב, כמה ימים לא יכלתי לאכול, רק דברים ממש רכים,
וגם זה בקושי.
אחרי שבוע כבר היתה הקלה משמעותית, ב"ה.
לפעם הבאה...
מאד עוזר לקחת את התרופה בישיבה ולא בעמידה.

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עכשיו בזה :(((
לא מצליחה לישון :(((
דווקא כדור לא גדול מדי.
אייי לא עומדת בזההה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה