דרוש מידע הילולת שמואל הנביא זיע"א כ"ח אייר תשפ"ב - רעיונות ועזרה לשיפור המצב!

פרי הארץ

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עוד שבוע וחצי חלה הילולת שמואל הנביא זיע"א במוצ"ש פר' נשא יום א' וגם יום ב' תביאו רעיונות להצלחת האירוע1

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למי את רוצה להעביר את הנתונים?

י. שלמה כהן

משתמש צעיר
סליחה על הבורות, אבל אני כהן ולכן בחיים שלי לא הייתי שם. אבל:
יש מישהו שאחראי על המקום במשך השנה?
כמה אנשים נמצאים שם בכל שנה?
ברשויות מודעים להילולא הזאת?
אם רוצים להרים הילולא כמו שצריך עם מי צריך לדבר?
יש איזשהו תקציב למקום ולהילולא?
דרך אגב מ'גיגול' פשוט, מצאתי שיש שמה הילולא מסודרת עם לו"ז עם הפקה עם תקציבים עם מנהלים עם הדלקות עם רבנים עם אדמורי"ם ולא הבנתי למה צריך להמציא את הגלגל? או שמדברים כאן על שמואל הנביא אחר?
בכל מקרה, רעיונות להצלחת האירוע זה לא נראה לי כ"כ מסובך, צריך איזו סככה גדולה על האיזור מהשמש, חניה מוסדרת, שתיה ואוכל, כניסות מסודרות ושטח מסודר, מקסימום איזה שלט ברוכים הבאים ואם רוצים אפשר גם כמה רבנים וכו' - לעשות איזה מעמד נחמד בליל ההילולא, אם באמת רוצים משהוא ברמה ועושים משהו ברמה אני מאמין שהערוצים החרדים ישמחו לשדר משם איזה שעה שעתים משדר מיוחד.

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
סליחה על הבורות, אבל אני כהן ולכן בחיים שלי לא הייתי שם. אבל:
למיטב ידיעתי בסביבת הציון אין לכהנים בעיה להיות שם מלבד כמובן להכנס למבנה הציון עצמו שאסור. (במדריך לכהנים אין איזכור של המקום)
עוד שבוע וחצי חלה הילולת שמואל הנביא זיע"א במוצ"ש פר' נשא יום א' וגם יום ב' תביאו רעיונות להצלחת האירוע1
כוונת השאלה לא כל כך ברורה יש שם כל שנה הדלקה של האדמו”ר מאונגוואר וחגיגות גדולות (דרך אגב ההילולא היא יומיים ובצעירותי הסבירו לי שיום א’ זה שמואל א’ והשני שמואל ב’)

ייד

משתמש מקצוען
עד כמה שזכור לי בשנתיים האחרונות גם שם השתלטו ״אנשי בריאות הציבור״
תקנו אותי אם אני טועה

י. שלמה כהן

משתמש צעיר
אנשי בריאות הציבור? מאן דכאר שמיה? קורונה? כבר חלפה ובטלה מן העולם, גם השנה הם ינסו להיות שם?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מי ששולט בקסבר שממואל הנביא זה המקומות הקדושים של שוינגר והם עושים חיים קשים בגל מה שקשור ליארציט של שמואל הנביא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה