דרוש מידע הילד שלכם עם מטרנה אקסטרה קייר ומשלשל?

גינצלה

משתמש פעיל
בודקת אם הבעיה היא בתמ"ל.
האמת שכל המשפחה היתה עם הקאות אבל הבייבי לא מפסיק לשלשל

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אחרי הרבה שלשולים הגוף כבר לא מעכל חלבי
תתני לו בינתיים מטרנה צמחי

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אחיין שלי משלשל כל פעם שמביאים ל אקסטרא קייר.
השוויגר שלי טוענת שזה בגלל שזה פורמולה יותר עדינה וקלה לעיכול ומועדת לשלשול

HennyS

משתמש מקצוען
אחרי הרבה שלשולים הגוף כבר לא מעכל חלבי
תתני לו בינתיים מטרנה צמחי

הרופא אמר לי בהזדמנות כזו, להפסיק חלבי לשבוע.
ואכן הגוף התאושש

עדיף לעבור לפורמולה דלת לקטוז, ולא לצמחי.
באמת מערכת העיכול מתקשה עם הלקטוז אחרי שלשולים וזה גורם לשלשול שניוני- אחרי שהסיבה הראשונית כבר עברה. אבל פורמולה צמחית זה שינוי דרמטי מדי לתינוקות קטנים והיא לא מומלצת בכלל למי שלא אלרגי לחלב או משהו כזה.

HennyS

משתמש מקצוען
מה שמה בשפה של מטרנה?
מצאתי לך- קומפורט. צירפתי תמונה.
בסימילאק זה היה עם אבקת חלב נוכרי, אבל שאלנו רב והוא אמר שמותר. גם היה קשה למצוא את זה בסופרים הרגילים והיינו צריכים לקנות בסופר פארם. אבל אולי עם המטרנה יהיה לך יותר מזל.
גיל שנה פלוס זה לא קטן מידי
הרופאת ילדים אצלנו אמרה לי את זה בערך בגיל שנה אני חושבת. היא ממש "כעסה" ששמעה שניסיתי צמחי (הילדה לא אהבה) ואמרה שעוברים לדל לקטוז לבערך שבועים, לא לצמחי. אח"כ חוזרים לפורמולה הרגילה והכל בסדר (ואם לא אז מנסים עוד שבוע ואח"כ שוב מנסים להחזיר לרגיל).
1713257172284.png

גינצלה

משתמש פעיל
זה נוכרי גם.
בכל מקרה צמחי הוא אוהב.
וזה תמיד יותר טוב בעיכול. לא מבינה מה הרופאה הזו רצתה

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הבת שלי הייתה משלשלת אם אקסטרה קייר ולכן קניתי לה את המטרנה הכי בסיסית, - היא הייתה מעכלת אותה מצוין

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עדיף לעבור לפורמולה דלת לקטוז, ולא לצמחי.
באמת מערכת העיכול מתקשה עם הלקטוז אחרי שלשולים וזה גורם לשלשול שניוני- אחרי שהסיבה הראשונית כבר עברה. אבל פורמולה צמחית זה שינוי דרמטי מדי לתינוקות קטנים והיא לא מומלצת בכלל למי שלא אלרגי לחלב או משהו כזה.
זה מה שאמר לנו רופא במקרה כזה.
לעבור לצמחי...

אולי מעניין אותך גם...