דרוש מידע הילד רוצה לתת מתנה אישית לרב'ה

וייס

משתמש פעיל
נשמח לרעיון למתנה מתלמיד לרב'ה הילד {כתה ג'} מאוד רוצה לתת ממנו מתנה לרבו שלימדו תורה {נטו בגלל זה} מלבד המתנה הכיתתית

וייס

משתמש פעיל
אין כ"כ תקציב מוגדר הרעיון הוא שההורים כבר נתנו מתנה והוא רוצה משהו שיוכר כמתנה ממנו {עקרונית הוא רוצה מכספו אך כמובן אנחנו כאן בדיוק בשביל זה}
כולל מכתב אישי שהוא כבר כתב

משובצת

משתמש פעיל
אין כ"כ תקציב מוגדר הרעיון הוא שההורים כבר נתנו מתנה והוא רוצה משהו שיוכר כמתנה ממנו {עקרונית הוא רוצה מכספו אך כמובן אנחנו כאן בדיוק בשביל זה}
כולל מכתב אישי שהוא כבר כתב
הבן שלי גם בכיתה ג קנה לבד מכספו .
בקבוק "יין" שמכיל בתוכו פתחנים ליין.

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
קודם כל- גל הכבוד לילד על הכרת הטוב!
אתם מחפשים משהו עם רעיון או רק משהו שימושי?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם יורשה לי, אין שום צורך במתנה. זה לא יוסיף לרב'ה כלום.
שינסח ויכתוב מכתב תודה בשפתו, סגנונו וכתב ידו.
אנא נפשי כתבית יהבית. את עצמו הוא יביא במכתב, לא במתנה.
אין דבר מרגש מזה.
כשלימדתי כיתה ה', בסוף השנה ילד אחד נתן לי כזה מכתב.
זה דבר שלא שוכחים.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אנחנו נתנו לרבנים עט עם חריטה.
זה לא עולה כל כך יקר, ומאוד מכובד ויפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה