דרוש מידע היי אנחנו מתכננים מעבר דירה באופן עצמאי

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש למישהו מידע על על הובלה זולה שרק יחכו לי עם המשאית ואני יעמיס?
או לחילופין יש למישהו מידע על השכרת משאית במחיר הגיוני?

רימונשר

משתמש רשום
מה יש לכם להוביל?

אני עשיתי את זה לא מזמן והצטערתי מאד!

אם זה קצת דברים לא נורא. אם זה תכולה מלאה של משפחה עם 3 ילדים בערך , ממליץ לך להמנע...

tuvyael

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני ממש ממליצה לכם לא לחסוך בהובלה, אנחנו ניסינו להעביר את הדירה עצמאית כדי לחסוך, וממש התחרטנו על זה. בסוף גם עבדנו מאד קשה וגם היינו זקוקים לעזרה של סבלים מקצועיים עם ציוד מתאים להעברה של מכונת כביסה, תנור מקרר, פירוק והרכבת רהיטים, בקיצור כאב ראש.
במעבר הבא לקחנו הובלה - הם תקתקו את הכל, ואנחנו התעסקנו בלהנות מהחוויה...
בכל אופן מעבר קל שיהיה

חולמנית

משתמש מקצוען
אני ממש ממליצה לכם לא לחסוך בהובלה, אנחנו ניסינו להעביר את הדירה עצמאית כדי לחסוך, וממש התחרטנו על זה. בסוף גם עבדנו מאד קשה וגם היינו זקוקים לעזרה של סבלים מקצועיים עם ציוד מתאים להעברה של מכונת כביסה, תנור מקרר, פירוק והרכבת רהיטים, בקיצור כאב ראש.
במעבר הבא לקחנו הובלה - הם תקתקו את הכל, ואנחנו התעסקנו בלהנות מהחוויה...
בכל אופן מעבר קל שיהיה
כנ"ל

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כנ"ל. אל תעשו את זה זה לא חוסך כלום. הנזק שיש לריהוט ומכשירי החשמל אח"כ כמו חריצים מכות דפקטים שריטות עיקום וכדו' הם ממש עוגמת נפש.
קחו הובלה מסודרת.

אחת מהעולם הגדול...

משתמש מקצוען
כדאי הובלה מסודרת!!
היו דברים מעולם של שבירת חפצים, חלקים שנעלמו והמון המון עוגמת נפש!!!!!!
בקטע הזה- לא כדאי לנסות לחסוך, זה עוד יכול להתנקם...

דולה ומשקה

משתמש פעיל
אני כן העברתי לבד עם קבוצת ידידים וחברים שכרנו משאית עלה לי ס"ה 170 שקל כולל הכל!!! אמנם ללא חדר שינה אך כן ארבע ארונות כתר וכן מייבש כביסה וכן שידה גדולה וכן ארון ספרים שלם וכו'

bitcoin

משתמש פעיל
ישנם קהילות בעיקר ירושלמיות שמאורגן מלכתחילה קבוצה קבועה של כ30 אברכים וכל פעם שאחד מהם עובר דירה כולם/חלק מגיעים ומתקתקים את ההעברה.

כולם מרויחים

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שכנים שלי עשו את זה וכל היחסי שכנות היפים שלהם התערערו על רקע זה.
במקום מעבר של כמה שעות. הם תפסו את המעלית לשלושה ימים ואחרי זה היא גם התקלקלה. זה היה נראה שזה לא יגמר.
הם עבדו כל כך קשה והיו להם כל כך הרבה עוגמות נפש. לי ממש כאב הלב לראות אותם. תשקלו את זה שוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה