דרוש מידע היית בסירמיונה, צפון איטליה?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאוד מתלבטת, ואשמח לשמוע מאנשים שהיו שם:
יש לי 2 אופציות: או ללכת על מלון יותר זול, מרחק של כמה דקות מהמלון, המסעדה והחנות הכשרים, אך ללא נוף לאגם ומלון פשוט מאוד.
או ללכת על מלון יותר יקר, עם מרפסת ונוף לאגם, מרחק 15 דקות מהמלון הכשר ונמצא בתוך שטח הטירה, מה שאומר שחונים את הרכב במרחק של 10 דקות הליכה מהמלון.
מה עדיף, בהנחה שאנחנו נהיה בעז"ה עם רכב, איפה יותר שקט ואיפה יותר יפה? שווה את הכמה שקלים והמאמץ בשביל הנוף?
אודה מאוד לכל תשובה.
חרשתי את הפורום הלוך ושוב למידע על צפון איטליה וונציה. אם יש למישהו מידע על האיזור בקובץ מרוכז אשמח לקבל.

שרית ו

משתמש מקצוען
שווה בשביל הנוף,
אנחנו לקחנו מלון על האגם,
קחי בחשבון שבטירה יש המון תיירים כל הזמן,
והכל מלא חנויות גלידה ופיצות, אנחנו התחרפנו מזה שאי אפשר לקנות בקושי מים,
והיינו רק כמה שעות....

המלון הכשר נחמד אבל לא שווה את המחיר המיקום לא משהו והאוכל ברמה בסיסית ומטה, אבל בשביל ארוחה חמה בחו"ל זה ממש נחמד בפרט שפוגשים שם את כל הדתיים:)

אנחנו הבאנו לבוקר חבילת כריות עם חלב עמיד,
נקנקיות שלא צריכות מקרר (לא זוכרת איך קוראים לזה) עם לחמניות
הלכנו לשם פעם אחת לארוחת צהריים ופעם אחת לפיצה.

תבררי לפני את השעות במדויק כי הם לא פתוחים כל היום.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על הפירוט.
ההתלבטות היא בין מלון ליד המלון הכשר לבין אחר על האגם. הכשר יקר נורא ובתפוסה מלאה.
הבנתי שיש שם גם חנות עם מזון כשר. איך המחירים שם? שווה את החסכון של ההיסחבות עם אוכל מהארץ? אני יכולה גם לקנות לפני כן בונציה

שרית ו

משתמש מקצוען
המלון הכשר נמצא באמצע העיירה,
נחמד שם אבל הנוף לא וואו, אם כבר נוסעים לנופש עם כזה נוף אז עד הסוף...

לא קניתי שם כלום, לא היה לי כח להתחיל לברר על הכשרים,
קניתי פה בארץ המון דברים שכנראה הם חצי מחיר משם, היתה לי מזוודה רק של אוכל, (שחזרה כמעט במלואה...)
היינו ראשון עד חמישי זה לא הרבה ימים ולא כולל שבת.

ואם את בוונציה ואוכלת במסעדה ובגארדה אוכלת במלון הכשר,
כמה כבר אפשר לאכול??

הבעיה שם שאיטליה זה ארץ האוכל,
יש שם מקומות שהגלידה והפיצה נמצאות בחלון ראווה,
זה דברים שלא רואים בארץ, גלידות בצורות וקומות הזויות וכולם בחוץ...

זה היה לנו הכי קשה.

אבל אם את מגיעה למילאנו יש שם גלידריה כשרה ממש טובה.

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
היינו פעמיים בצפון איטליה, ובשניהם הסתדרנו מצוין (ואנחנו אוכלי מהדרין).
במלון הכשר בסירמיונה אפשר לבוא רק לאכול ארוחת בוקר או ערב. הבעיה שהמחיר לא זול ולמשפחה זה יוצא יקר לסעוד שם פעמיים ביום. יש שם חנות קטנה עם ופלים, עוגות, חטיפים, קטשופ - לא משהו רציני. ויש פיצריה, עם פיצה בינונית.
בונציה יש מבחר גדול יותר של מקומות כשרים, וגם במילאנו, שם יש אפילו חנויות וסופר כשר שאפשר לקנות בו הכל.
לגבי לינה:
  • ניתן ללון במלון הסמוך למלון הכשר בסירמיונה, מלון מהמם, מתאים למשפחות וכולל בריכה, Baglio degli Ulivi. נמצא במרחק של 6 דקות מהחוף וכולל חניה פרטית. הוא נמצא במרחק 2 דקות הליכה מהמלון הכשר אז אפשר ללכת לאכול ארוחת בוקר/ערב במלון הכשר.
ממליצה לקרוא את הפוסט של הטיול שלנו באזור אגם גארדה, יש שם הרבה המלצות וטיפים:
http://www.metaylimbkipa.com/family-trip-in-lake-garda/

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
היינו פעמיים בצפון איטליה, ובשניהם הסתדרנו מצוין (ואנחנו אוכלי מהדרין).
במלון הכשר בסירמיונה אפשר לבוא רק לאכול ארוחת בוקר או ערב. הבעיה שהמחיר לא זול ולמשפחה זה יוצא יקר לסעוד שם פעמיים ביום. יש שם חנות קטנה עם ופלים, עוגות, חטיפים, קטשופ - לא משהו רציני. ויש פיצריה, עם פיצה בינונית.
בונציה יש מבחר גדול יותר של מקומות כשרים, וגם במילאנו, שם יש אפילו חנויות וסופר כשר שאפשר לקנות בו הכל.
לגבי לינה:
  • ניתן ללון במלון הסמוך למלון הכשר בסירמיונה, מלון מהמם, מתאים למשפחות וכולל בריכה, Baglio degli Ulivi. נמצא במרחק של 6 דקות מהחוף וכולל חניה פרטית. הוא נמצא במרחק 2 דקות הליכה מהמלון הכשר אז אפשר ללכת לאכול ארוחת בוקר/ערב במלון הכשר.
ממליצה לקרוא את הפוסט של הטיול שלנו באזור אגם גארדה, יש שם הרבה המלצות וטיפים:
http://www.metaylimbkipa.com/family-trip-in-lake-garda/
וואו, תודה על הפירוט פה ובאתר. לגבי מלון, בעקרון כבר סגרתי על מלון שנראה מהמם באיזור שקט, 5 דקות נסיעה מהמלון הכשר. יש לי בעיה עם מלונות עם בריכה כי אנשים מרשים לעצמם להסתובב בלובי עם בגד ים, ומילא זה היה רק אנשים....
אז לקחתי בלי בריכה אבל עם ג'קוזי פרטי על הגג.
בונציה סגרתי מלון בתוך הגטו, משהו נחמד עם הרבה פידבקים טובים בעיקר בשל התאמתו לשומרי שבת (מפתחות ולא כרטיס לדלת) שזה קטע שחשוב לי מאוד.
לגבי החנות של המלון הכשר בסירמיונה, ממש תודה שכתבת עליה כי די בניתי על לקנות שם, אז נשנה תכנית ונקנה בונציה גם ליומיים שנהיה בסירמיונה.
והמפה של גארדלנד- תודה ענקית!!!

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
וואו, תודה על הפירוט פה ובאתר. לגבי מלון, בעקרון כבר סגרתי על מלון שנראה מהמם באיזור שקט, 5 דקות נסיעה מהמלון הכשר. יש לי בעיה עם מלונות עם בריכה כי אנשים מרשים לעצמם להסתובב בלובי עם בגד ים, ומילא זה היה רק אנשים....
בונציה סגרתי מלון בתוך הגטו, משהו נחמד עם הרבה פידבקים טובים בעיקר בשל התאמתו לשומרי שבת (מפתחות ולא כרטיס לדלת) שזה קטע שחשוב לי מאוד.
לגבי החנות של המלון הכשר בסירמיונה, ממש תודה שכתבת עליה כי די בניתי על לקנות שם, אז נשנה תכנית ונקנה בונציה גם ליומיים שנהיה בסירמיונה.
היי, שמחה שעזרתי.
לגבי ונציה - גם שם על תבני על יותר מדי מוצרים. אמנם יש שם כמה מסעדות ופיצריה. אבל מוצרי יסוד קשה להשיג ועופות למשל אין בנמצא. אם אתם מתכננים לשהות בשבת בונציה תוודאי שאת מסודרת מבחינת סעודות. אם נרשמת למשל לארוחות דרך בית חב"ד את אמורה לקבל אישור, אחרת ההזמנה שלך לא בתוקף (אנחנו הגענו פעם לונציה ביום שישי בצהרים ואז נודע לנו שמכיוון שלא קיבלנו אישור ההזמנה שלנו לא בתוקף. היה כבר מאוחר ולא מצאנו אוכל כשר).
במילאנו יש הכל. כולל חנויות וסופרים שאפשר לקנות בהם הכל.
לגבי מפת גארדלנד בעברית - קנית את המפה?

שרית ו

משתמש מקצוען
ציינת שמפריע לך מלון עם בריכה,
אז רק מספרת לך מחוויותינו בגארדה לנד.

אכן לונה פארק מהמם מושקע ומתקנים מטורפים,
אבל אם את נוסעת בחודשים הקרובים קחי בחשבון שאת יכולה לפול על יום חם לא פחות מבארץ,
והנשים שם מסתובבות בהתאם!!!
היה מאוד קשה, בפרט שהגענו לאזור של המתקני מים, זאת אמנם רכבת הרים שגולשת בתוך מפל,
אבל הספיק שם לבנות כתירוץ להוריד את מה שכבר היה לבוש....

לא אומרת לך מה לעשות, אבל ראיתי שמפריע לך דברים בסגנון אז קחי בחשבון,
ואם יוצא יום עם מזג אויר יותר לכיוון הקריר תעדיפי אותו.

יום אביב

משתמש מקצוען
ציפופו 1, באילו מלונות אתם מתאכסנים בסירמיונה ובוונציה? מתעניינת גם על האיזור.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד לא יצא לי לקנות את המפה, עדיין בהתלבטות אם באמת ללכת לגארדלנד, מאחר וזה יוצא בשיא הקיץ, אך אם נחליט שכן, המפה תהיה הכרחית. אם הייתי יודעת איטלקית הייתי מוותרת עליה ;)
בטוח שהעא יותר זולה מקורס איטלקית...

כאן יש את מסלול הטיול שלנו בסירמיונה וצפון איטליה כולל המלצה על ירה מקסימה שהתארחנו בה https://www.hul-kasher.co.il/טיול-החגים-תשרי-תשעז-חלק-שלישי-עדיין-ב/

וכאן רשימה של מלונות ודירות מומלצות בסירמיונה https://www.hul-kasher.co.il/מלונות-סמוכים-למסעדות-כשרות/

באופן כללי ממליצה להצטייד עם אוכל ממילאנו ולא לסמוך על האוכל הגארדה כי הוא יקר יותר,טרי פחות ואין כמעט מבחר.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כאן יש את מסלול הטיול שלנו בסירמיונה וצפון איטליה כולל המלצה על ירה מקסימה שהתארחנו בה https://www.hul-kasher.co.il/טיול-החגים-תשרי-תשעז-חלק-שלישי-עדיין-ב/

וכאן רשימה של מלונות ודירות מומלצות בסירמיונה https://www.hul-kasher.co.il/מלונות-סמוכים-למסעדות-כשרות/

באופן כללי ממליצה להצטייד עם אוכל ממילאנו ולא לסמוך על האוכל הגארדה כי הוא יקר יותר,טרי פחות ואין כמעט מבחר.
כבר קראתי את כל המידע שיש לך להציע, נהניתי ממנו מאוד! תודה רבה.
הבעיה שאנחנו נוחתים בונציה, מילאנו בסוף המסלול. בונציה גם יש אפשרות להצטייד במזון כשר הבנתי, אבל אשמח לשמוע ממישהוא שהיה שם.

כבר קראתי את כל המידע שיש לך להציע, נהניתי ממנו מאוד! תודה רבה.
הבעיה שאנחנו נוחתים בונציה, מילאנו בסוף המסלול. בונציה גם יש אפשרות להצטייד במזון כשר הבנתי, אבל אשמח לשמוע ממישהוא שהיה שם.
יש בונציה מעט אוכל כשר לאכול במקום. לא להצטייד בעופות וחטיפים.. וגם מה שיש עוד יותר יקר מבגארדה. אז או שתביאו מהארץ אם הטיול לא ארוך או שכן תקנו בגארדה. אם לוקחים דירה אז אפשר להכין ארוחות טובות גם ממצרכים שמותר לקנות בכל מקום כמו ביצים,ירקות,דגים עם סימני הכשרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה