דרוש מידע הייתם שנה שעברה במתחם הקריוקי של קוקה קולה?

חנניוש

משתמש פעיל
אשמח לשמוע ממי שהיה שם
האם באמת מדובר בחוויה
וכן האם זה מתאים לכל סגנון
וכן האם יותר לחברים או למשפחה
וכן איפה המתחם ומה הולך שם ?

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הייתי. עם משפחה בשעות הערב.
המתחם בפ''ת , נחמד... חביב...
כיבוד... פיצות , פירות וקולה....
מסך מחשב עם תוכנת 'אשירה' לפלייבקים..
כמה מיקרופונים... וזהו...

משה10 משה10

משתמש פעיל
יש משהו שאני לא מבין כבר הרבה שנים
כשהיינו ילדים לפני כ 25 שנה היה מבצעים ברורים מעניינים היינו מביאים פקקים או לשוניות של קולה והיה פרסים
היה גם מבצעים של מגדים היינו מביאים אריזות ומקבלים דברים באמת שווים ועוד כל מיני

היום יש כל מיני מבצעים מוזרים שאין לי אפילו חשק להתקשר אליהם כמו מתחם הקריקי של קוקה קולה שנראה מוזר ומשעמם
תגידו לי חסר רעיונות...
כ"כ הרבה כספים משקיעים בפרסומות של המבצע, אם היו מחלקים את הכסף הזה על פרסים מעניינים ושווים היה הרבה יותר טוב

חנניוש

משתמש פעיל
היום יש כל מיני מבצעים מוזרים שאין לי אפילו חשק להתקשר אליהם כמו מתחם הקריקי של קוקה קולה שנראה מוזר ומשעמם
תגידו לי חסר רעיונות...
איתך לגמרי...
הבעיה שלי שבדרך כלל אני זוכה במבצעים האלה
ואז אין לי מה לעשות עם הפרס
אתה מבין את המצוקה ?

פרפר

משתמש מקצוען
אנחנו נהנינו מאד!!
חוויה שהילדים זוכרים אותה.
אפילו הקטנציק שואל מתי נלך עוד פעם ל"קירוקי"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה