דרוש מידע הייתם באתרוג? עברתם לנטפרי? יש לי כמה שאלות

tzivya7

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני רוצה לעבור לנטפרי מאתרוג ,יש לי קו בזק וראוטר של אתרוג אפשר לעבור?

חיבור*

משתמש מקצוען
יש פה ניק ( @גישה ) בשם זאב 053-3157776 שמתעסק עם כל הספקים שעובדים עם נטפרי. אני מאמין שהוא ידע לענות על השאלות.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ודאי שנט פרי מה השאלה בכלל.
יש לקחת בחשבון שנטפרי הוקם שלא על מטרות רווח. וזה אומר שאכפת להם מההלכה הצרופה בלי פשרות. כמו שאמרו פה מה שאסור ישאר אסור. באחרים, ואני לא רוצה להזכיר דברים ספסציפיים, זה לא ככה, ויש שיקול, אמנם סמוי, אך מחושב היטב האם לפתוח ולהשאיר את הלקוח או לחסום ושיגיד לנו כל טוב, ויעבור למשהו יותר "מקל". וזה מה שעושה את ההבדל, לדעתי.
בחסימות אחרות ברמות מסוימות גם לא מינמיליות, יש פרצות, וחלקם של דברים חמורים, ודי בהערה זו.
אין תחליף לעין אנושית שתעבור תמונה תמונה, כמו שנותנים הכשר עוברים רכיב רכיב ולא אומרם שמה שהוא תבלין לא צריך הכשר כמו הבשר.
(גילוי נאות - לצערי אני לא בנט פרי מאיזה טעם)

(ומזמן חשבתי הרי בתוכנות גדולות וחברות גדלות משלמים להאקרים שיפרצו את המערכת, וכמו כן על אדם מהשורה שבא ואומר שהוא מצא פרצה משלמים לו על זה כסף, ודי בהערה זו)

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ודאי שנט פרי מה השאלה בכלל.
יש לקחת בחשבון שנטפרי הוקם שלא על מטרות רווח. וזה אומר שאכפת להם מההלכה הצרופה בלי פשרות. כמו שאמרו פה מה שאסור ישאר אסור. באחרים, ואני לא רוצה להזכיר דברים ספסציפיים, זה לא ככה, ויש שיקול, אמנם סמוי, אך מחושב היטב האם לפתוח ולהשאיר את הלקוח או לחסום ושיגיד לנו כל טוב, ויעבור למשהו יותר "מקל". וזה מה שעושה את ההבדל, לדעתי.
בחסימות אחרות ברמות מסוימות גם לא מינמיליות, יש פרצות, וחלקם של דברים חמורים, ודי בהערה זו.
אין תחליף לעין אנושית שתעבור תמונה תמונה, כמו שנותנים הכשר עוברים רכיב רכיב ולא אומרם שמה שהוא תבלין לא צריך הכשר כמו הבשר.
(גילוי נאות - לצערי אני לא בנט פרי מאיזה טעם)

(ומזמן חשבתי הרי בתוכנות גדולות וחברות גדלות משלמים להאקרים שיפרצו את המערכת, וכמו כן על אדם מהשורה שבא ואומר שהוא מצא פרצה משלמים לו על זה כסף, ודי בהערה זו)
למה???

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה השאלה בדיוק?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
למה אתם לא בנטפרי?
איזה הגבלה יש ששווה את ההשארות מחוץ לנט-פרי.?

ישראלים

משתמש מקצוען
איך הסינון בנטפרי
האם אליאקספרס פתוח
והאם פתוח לכולם
או שצריכים אישור מיוחד

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

איילת :)

משתמש מקצוען
שלום לכל הנטפריים:)
אני רוצה בעז"ה לעבור לנטפרי [הספק בזק] הכל נישמע מצוין ויעיל ,
בגדול הדבר היחיד שלא קיבלתי תשובה בפורום זה -אם ישנה אפשרות לוואטסאפ [אנדרואיד] במחשב נייד
תודה לכל העונים

מוח

משתמש צעיר
שלום לכל הנטפריים:)
אני רוצה בעז"ה לעבור לנטפרי [הספק בזק] הכל נישמע מצוין ויעיל ,
בגדול הדבר היחיד שלא קיבלתי תשובה בפורום זה -אם ישנה אפשרות לוואטסאפ [אנדרואיד] במחשב נייד
תודה לכל העונים
חבר שלי ביקש ממני לברר אותו דבר.
הבנתי שבעיקרון הם חוסמים התקשורת לוואצאפ בב"מ
וזה באמת השאלה איך ניתן לתקשר אתם ולוודא בשביל מישהו שצריך את זה שכן יפתח את הווטסאפ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה