מידע שימושי הטיפ היומי - ובו יסופר על פרייארים דוברי עברית שמפסידים המון כסף מקניות בחו"ל

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הזמנתי לפני כמה שנים ועדיין המוצר לא הגיע. מאז עברתי למקור מזמין ישר מעלי ושות.
האתר של עלי בלאגן אימים, כמו כל אתר סיני ראוי לשמו. ממליץ להציץ באתר של אמזון לעודפים, 6PM, ולראות מהו אתר נקי באמת. פשטני, קליל.
אבל שווה להכיר את עלי ולא לפחד מהבלאגן, פשוט קניפי יקרים מידי (או כל שירות דומה)

Goldidea

משתמש מקצוען
281 שקל יותר. 281 שקל!!! יותר מחופשי חודשי, יותר מחצי מסט חדש של ספרי המהר"ל. בעצם, אפילו יותר ממנוי פרימיום סופר נחשק שנתי לפרוג...
אפשר לחשוב...תעשה השוואת מחירים על דגמי מכונות כביסה למשל, אתה יכול לראות כאן בארץ הבדלים של כמעט אלף!!! ש"ח בין חנות לחנות.

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אפשר לחשוב...תעשה השוואת מחירים על דגמי מכונות כביסה למשל, אתה יכול לראות כאן בארץ הבדלים של כמעט אלף!!! ש"ח בין חנות לחנות.

אף חנות בארץ לא מתיימרת לומר שהיא מוכרת את אותו מוצר רק שהפירוט בעברית,
ואז לייקר את המוצר ב---

רינהרינה

משתמש מקצוען
בדברים שאינם יקרים משמעותית אני מעדיפה לקנות דרך קניפי...
יש להם מעקב מסודר על המשלוחים וזיכו אותי מיד אם לא הגיע לאחר תקופת ההגנה(ותיזכרו אותי כאשר תקופת ההגנה עמדה להסתיים.) מדגישה שוב: מדברת על מוצרים שעלותם תהיה דומה בכל אתר: קישוטי שיער, גדג'אטים למטבח בשקלים בודדים.
כל הדברים שאת כותבת קיימים בעלי אקספרס
ההחזר על פריט שלא הגיע מהיר בכמה ימים כי זה לא עובר דרך תיווך, מנסיון.
מקבלים מעלי אקספרס מייל שזמן ההגנה עומד להסתיים.
יש מעקב מסודר מאד על משלוחים, מאיפה קניפי לוקחים את המידע? בדיוק מאיפה שאנחנו.

רינהרינה

משתמש מקצוען
אחד החסרונות באתר הלא מקורי הוא שאין את כל התגובות של הרוכשים,
כשאני קונה מוצר אני קודם כל בודקת תגובות,
בפרט כשזה מוצר שעולה יותר משקלים בודדים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה