דרוש מידע הטבות לדרומיים-מלחמת חרבות ברזל

meshulam r

משתמש חדש
מנוי פרימיום
דרוש מידע,יש לי דירה באשקלון ואני רוצה לדחות את המשכנתא ב3 חדשים ובבנק מזרחי אמרו לי שאני לא יכול כיון שהתעודת זהות שלי לא רשומה שם אז אם אני ישים רק את אשתי באשקלון ואני ישאר בבני ברק {כיון שיש לי הנחה בארנונה} אז יתנו לי כן את הדחיה? אודה מאד למי שיכול לענות לי כיון שזה מאד דחוף

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם היית מדבר עם תושבים מאשקלון- לא היית עושה כזה דבר לאשתך!!!!
לא סתם מפנים משם אנשים!
לענ"ד הוא מתכוון לרשום אותה בת"ז לא באופן מציאותי.
ואם המשכנתא לא על שמה אז זה לא יעזור.

אלי @@@

משתמש מקצוען
דרוש מידע,יש לי דירה באשקלון ואני רוצה לדחות את המשכנתא ב3 חדשים ובבנק מזרחי אמרו לי שאני לא יכול כיון שהתעודת זהות שלי לא רשומה שם אז אם אני ישים רק את אשתי באשקלון ואני ישאר בבני ברק {כיון שיש לי הנחה בארנונה} אז יתנו לי כן את הדחיה? אודה מאד למי שיכול לענות לי כיון שזה מאד דחוף
נראה לי שצריך אישור תושב
וגם אם תעביר עכשיו את הכתובת זה לא יעזור לך לקבל אישור תושב יש קרטריונים לזה לא מספיק בתעודת זהות
זה לפי מונה מים מגורים של מספר חודשים ועוד

אלי @@@

משתמש מקצוען
נפתח שוב הכניסה לאקווריום ישראל וגן חיות התנכי לתושבי הדרום חינם יש שם טבלת ישובים באתר
בהרשמה מראש
ובהצגת ת.ז. בכניסה
כרגע יש לכל השבוע כרטיסים
רוצו להירשם
בהצלחה

אלי @@@

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה8.PNG
    ‏‏לכידה8.PNG
    KB 104.8 · צפיות: 46

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה