הטבה מיוחדת מלאומי למשכנתאות לבעלי משכנתא

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
שאף אחד לא יעשה עליכם סיבוב יש הזדמנות מיוחדת לבעלי משכנתאות בבנק לאומי [אולי גם בבנקים אחרים שווה בדיקה]
לקבל הלוואת בזק עד 120 אל"ש ללא מסמכים וללא שום בירוקרטיה, פשוט תתקשרו ואם אתם זכאים-תקבלו! זה הלוואה שנכנסת לתוך המשכנתא
ההחזר ע"פ 20 שנה . הריבית היא Pּּ+2.9
ע"מ שיועצי משכנתאות לא יחתכו לכם את הקופון, עשו זאת בעצמכם כי מי שזכאי-זכאי
זו הזדמנות אמיתית להורדת החזר חודשי ולרוגע נפשי קטן עבור אנשים רבים,
קחו את הקורונה לדברים היפים שהיא הביאה.
בהצלחה לכולם ושלא נזדקק לידי מתנת בשר ודם ולא לידי הלוואתם

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
איך זה מוריד את גובה ההחזר?
למי שיש הלוואה על פנני 5 שנים לדומא או פחות ההחזר ממש גומר לו את האויר בחודשי, וברגע שפורסים ל20 שנה עם ריבית כזו סבירה זה ממש חמצן...[אם בשבילך זה לא עוזר-ההודה שלי לא בשבילך..]

לילי 1

משתמש מקצוען
למי שיש הלוואה על פנני 5 שנים לדומא או פחות ההחזר ממש גומר לו את האויר בחודשי, וברגע שפורסים ל20 שנה עם ריבית כזו סבירה זה ממש חמצן...[אם בשבילך זה לא עוזר-ההודה שלי לא בשבילך..]
אז ההטבה היא פריסה גדולה יותר?
הבנתי מההודעה שההטבה היא ההלוואה עם הריבית הדי גבוהה

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
אז ההטבה היא פריסה גדולה יותר?
הבנתי מההודעה שההטבה היא ההלוואה עם הריבית הדי גבוהה
הריבית סבירה בשביל משכנתא לכל מטרה אבל חסכתם בירוקרטיה,חסכתם דמי טיפול,דמי פתיחת תיק, ברגע שתגדילו הכנסות תוכלו בעז"ה להחליף את ההלוואה בהלוואה קצרה, אבל עיקר ההטבה היא החזר חודשי נמוך..והכל מהבית!

גיטרה אקוסטית

משתמש מקצוען
מי שיכול בבקשה שיעלה נתונים מעוד בנקים התורה חסה על ממון ישראל
[אני מפרגן בכיף ליועצי משכנתאות שעובדים בשביל לקוחות, אך עבור שיחת טלפון לבנק בשבילכם זהו עושק!]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה