מידע שימושי החלפת מסך הפתיחה של תוכנות עם תמונה לא ראויה להורדה

פישל.

משתמש פעיל
שלום רב לכל קהלא קדישא דין בכל אתר ואתר
בשנים האחרונות רבו המכשולות בכל מיני תוכנות בכך ששמים תמונה לא ראויה בעת פתיחת התוכנה
העלתי את זה מזמן אך זה היה טעות שלא העליתי את זה לכאן עד היום
אם ידעו לכם משהו שקיים לו תוכנה מעיין אלו תגידו לפחות שידע שקיים כזה דבר להחליף תמונה
אני מעלה לכאן את כל התוכנות האלו עם תמונה ראויה זהו רק קובץ החלפה לאחר שהתקנתם את התוכנה אם זה מהאתר הרשמי או פרוץ מאיפה שהוא
פשוט תריצו את הקובץ המתאים והתמונה הלא ראויה תתחלף לראויה כמו כן שמתי יישום שיחזיר חזרה לתמונה ראויה במקרה אם יהיה בעיות מה שבדרך כלל לא קורה וגם בנתיים לא קיבלתי תלונות
שימו לב בתוכנת פוטושופ כדאי לפני החלפת התמונה להיכנס למיקום הזה
C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2020
ולהעתיק את התיקייה הזאת
Resources
לשולחן עבודה הוא כל מקום אחר ואז להתקין את ההחלפה ובמקרה וקורה בעיות תמיד תכלו להחליפו בחזרה בקיים
לא אמור להיות עד עתה לא קיבלתי תלונות אך תמיד כדאי להיות מגובה
אשמח תמיד להיות לכם לעזר בכל נושא
בהצלחה

קישור לדרייב עם כל התוכנות להחלפת תמונה לא ראויה
להורדה לחץ כאן

פישל.

משתמש פעיל
@שלמות לא הבנתי מה נזכרתם עכשיו א העלתי את זה גם פה כמו שאתם רואים ב אנחנו כיון כבר באמצע 2021 (עוד מעט)
@תלמידים תודה שתקנתם :)
@נקודת מחשבה אחד הדברים שהכי הלחיצו אותי היה שזה יעשה באגים הבאג שהיה ב2018 ביקשתי שיבדקו זאת ב2020 וקיבלתי תגובות שלא (גם מה שעשיתי ל2018) הבנתי שתקין
כמובן לעת צרה בניתי את הקובץ המקורי שאם ח"ו קורה באגים תוכלו מייד לתקנו
כמו כן ל2020 יש שני סוגים יש את המסך פתיחה הישן ויש מסך פתיחה חדש עם קצוות עגולים
עיינו עוד (במתמחים טופ)

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

פישל.

משתמש פעיל
תודה ענקיתתתתתתתתתתתת
כל פעם שאני מפעילה פוטושופ
אני משתדלת שהילדים לא יהיו על ידי

תודה תודה על המילים החמות :)
לא פעם ולא פעמים שמעתי מאנשים כל מי מיני תגובות מעין אלו וזה פשוט משמח שאפשר להציל אנשים מזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה