החלפת מטבח

עדינה ב

משתמש צעיר
אני רוצה לעשות מטבח.
יש לי כבר תכנון בסיסי של אדריכלית.
יש לי תקציב של 55000 ש"ח להכל (נגרות, כיורים, ברזים, שיש כיריים ותנור.). (מטבח לא מאד גדול)
רציתי לשאול אצל איזו חברה אוכל למצוא מטבח טוב ויפה ושיהיה מתאים לי במחיר?
שמעתי דברים מאד טובים על ברגל מחולון, אבל לפני שאני נוסעת עד שם אני רוצה לדעת בערך מה טווח המחירים שם?
התקציב שלי מתאים? או שהם רק ינסו להעלות לי במחיר?
תודה מראש לכל העונים

מיכל רוזנוסר

0548476149
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי מציעה לך ללכת לנגר טוב ,בד"כ הם יותר טובים וזולים
בכל מקרה עדיף לך לקחת כמה הצעות מחיר. ולהשוות
בהצלחה

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תפרישי סכום קטן מזה לתכנון נכון ומותאם לצרכים מעבר לתכנון הבסיסי ותרוויחי הרבה יותר

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

לווים

משתמש מקצוען
ברגל מומלצים מאוווד
אם גודל המטבח לא גדול מידי
יתכן מאוד שהתקציב יספיק לך
לפי דעתי מאוד כדי לך ללכת לשם לשמןע הצעת מחיר(שאגב בהתחלה הם נותנים הצעה מאוד גבוה ואז יורדים לאט לאט:)
ובכלל כדי ללכת לדעתי לכמה מקומות לעשות סיעור מוחות
בכא יש לי מטבח שלהם כבר 8 שנים מעולה מעולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה