החיפוש באתר החדש

יהודית34

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
החיפוש באתר, על כל ענפיו וסוגיו - פשוט הזוי. ממש גרוע.
אם זה מצב שרק צריך להמתין - נמתין, אבל אם זה הולך להיות כך כמו נכון להיום - יש מישהו שיכול לתת הדרכה בנושא הספציפי הזה?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
להמתין בסבלנות ,

זה לפחות המידה הטובה שלומדים משימוש במחשב

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י יהודית34;n4874188:
החיפוש באתר, על כל ענפיו וסוגיו - פשוט הזוי. ממש גרוע.
אם זה מצב שרק צריך להמתין - נמתין, אבל אם זה הולך להיות כך כמו נכון להיום - יש מישהו שיכול לתת הדרכה בנושא הספציפי הזה?

פה יש לך תשובה זמנית עד שהחיפוש באתר יסתדר:

https://cse.google.com/cse/home?cx=0...04:wgk6bzwpszw

cofix

משתמש פעיל
לדעתי פשוט להמתין בסבלנות. האתר משתדרג וזה לא קורה ביום אחד. אני מאמין שעובדים בשביל שיהיה לנו קל ונוח

טובהלה

משתמש פעיל
נכתב ע"י דודכהן;n4874195:
להמתין בסבלנות ,

זה לפחות המידה הטובה שלומדים משימוש במחשב

זה מה שלומדים מהמחשב?????
ממש לא!!!
הפוך - התרגלנו לסיפוק מיידי במחשב, כשזה לא קורה אז...

יהודית34

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הנה דוגמא ממשית 'עכשיות': אם רושמים את המילה 'עקב' מקבלים רק 7 תוצאות בשעה שברור לי שיש הרבה יותר ובנוסף, יש את ההודעה שלי שהיא לא מופיעה בתוצאות אע"פ שיש באשכול את המילה הזאת - יש לזה הסבר והדרכה או שגם זה נכלל ב'המתנה' לדברים שיסתדרו פה?
השאלה לא בעקיצה ולא בציניות אלא ברצינות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה