קורונה החילונים זקוקים לעזרתנו!!! אחרת...

מצב
הנושא נעול.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אהבתי את הניתוק/ההיתממות.
המכתב הוא לאחיו ואחיותיו החרדים?? הוא לא יודע שלרוב החרדים המכשיר הנייד אינו בעל יכולת צילום??
כנראה החרדים הם אחים חורגים שלו והוא מכיר אותם פחות טוב.
אבל אין עניין להגיב על מה שהוא כתב כי אפשר להתייחס לכל שורה וחצי ולמתוח ביקורת. נראה לי שברור לכולם שכל "איגרת התנחומים" הזו היא מס שפתיים בשביל לצאת יד"ח.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
סתם אגב, כל האכולות האלו הם נגד האפליה נגד חרדים.
אתם יודעים מה עושות זעקות אפליה?
לעיתים רחוקות גורמות לצד המפלה להפסיק
לעיתים קרובות גורמות לצד המופלה להבין שהוא נחות, דפוק וכל הגדרה אחרת.
אני גם משתתפת בהם, ולא בקטע להפסיק אתכם... רק לוודא שאתם יודעים שלהיות קבוצה שוה יותר באוכלוסיה בזכות זה- לא תהיו.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כציבור המלומד בסגרים והגבלות,
עלינו להזהיר ולהתריע בפני הציבור החילוני
להתעשת מהר ולהתחיל להקפיד על שמירת ההנחיות.
אחרת הם עלולים לאבד פרנסה וימי עבודה בסגר שיושת עליהם (?!)...

שתפו והפיצו בכל דרך.
כל ישראל ערבים זה לזה!
ואהבת לרעך כמוך!

(הכרזות המצורפות עוצבו בתחושת תסכול מתוך אזור מסוגר)

צפה בקובץ המצורף 685728
אפשר להפיץ?

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
ח"כ סמוטריץ תוקף "המשטרה מתנהלת כאילו התל אביבים נורמטיביים והחרדים לא"
מערכת המחדש י״ז בתמוז תש״פ (09/07/2020) 23:10
חבר הכנסת בצלצאל סמוטריץ' מגיב לשר אמיר אוחנה "למרבה הצער הם לא רגילים להתייחס לאוכלוסיה החרדית כאוכלוסיה נורמטיבית. בדיוק כמו למתנחלים. שילוב של דעות קדומות, חוסר היכרות, וחינוך גרוע"

הר הבשן

משתמש מקצוען
רק עם תהיה אחדות בנינו בין חלקי העם אז נוכל לשרוד ולהביא את הגאולה,חבל שאנחנו נסחפים ,נכון הדברים כואבים אבל בל נשכח עמ''י חי וקיים!
הלוואי שיקום פרויקט מאחד כזה בין כלל הציבור בישראל ולא מפריד ומתנכל ,דווקא מאד יפה רצף המודעות למעלה מעוצבות להפליא,מתאימות למצב,
אבל! כן ,בידינו הדבר לא מפסיקים לפתוח אשכולות שנאה ,
יבואו כאלה ויגדיו שאני עוד אחת תמימה אבל די בואו נרים את הראש מעל המים ונביט לשמים ונבין שאנחנו כולנו חלק ממנו יתברך!
והוא וודאי עצוב מהשנאה בין המגזרים,והרי איך יכול להיות אחים אנחנו! אתגר חדש: איך נמגר את השנאה? איך נגרום לאחד בין חלקי העם ??,אשמח שתעלו שלל רעיונות למייזם שייתן אור בקצה הפרוד הזה !כי עמ''י זה עם אחד!!!!
לא יעזור הם שונאים אותנו בגלל שנאת עמי הארצות וכמה שננסה להסביר ולהיתיפייף בעיניהם זה פשוט לא יועיל גם בציבור הדל''י חשבו שאם הם יהיו בצבא באקדמיה וכו' זה יעזור להם משהוא השנאה עם כל הכאב זה גם מתנה משמיים שמזכירה לנו שאנחנו צריכים להיות רחוקים ומובדלים מהם!! ומהשטויות והבלי העוה''ז שלהם

מקשיב

משתמש פעיל
אני מעריך את מספר הסרטונים הקשים שיצאו בכ-10-20 סרטונים, כאמור מתוך 29,922 דו"חות מסיכה שנרשמו רק השבוע, ובהנחה שמכשירי טלפון נייד מצויים כמעט בידי כל אחד תסכימו שמדובר במיעוט שבשוליים
גם אם המספר שנקב בו הוא הנכון,
אפשר להניח שעל כל תיעוד ישנם מאה מקרים מינימום שלא תועדו,
ואיני יודע אם זו היתממות או בורות להתעלם מכך
שלחרדי ממוצע אין דרך לתעד את העוולות הנעשות לו,
מה שבטוח שגם אם תוכיחו לו ולמפקדים הנכבדים את המציאות
באותות ובמופתים- לא תצא הודאה,
כי אין נכונות לשנות.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא יעזור הם שונאים אותנו בגלל שנאת עמי הארצות וכמה שננסה להסביר ולהיתיפייף בעיניהם זה פשוט לא יועיל גם בציבור הדל''י חשבו שאם הם יהיו בצבא באקדמיה וכו' זה יעזור להם משהוא השנאה עם כל הכאב זה גם מתנה משמיים שמזכירה לנו שאנחנו צריכים להיות רחוקים ומובדלים מהם!! ומהשטויות והבלי העוה''ז שלהם
מובדלים אכן אבל שנאה??? הגזמתם זה חלק מאיתנו כל יהודי שיבוא לשמים אחרי 120 שלו ישאלו מה הוא עשה למען אחים שלו ...,יש לנו הזדמנות לקדש שם שמים אני עובדת עם האוכלוסייה הכללית מידיעה אני מדברת,הם באים אלי ואומרים לי אני מקנא בכם ! אנחנו משתתפים בצער שלכם לגבי העוול שנגרם ברשת, יש הרבה כאלו שבאמת יודעים להעריך ואפילו אומרים את זה בפה מלא,כשהבן שלי אומר לי אמא האיש הזה בלי כיפה הוא גוי אני מסבירה לו הוא לא גוי הוא יהודי שהתבלבל והוא יחזור בתשובה נתפלל עליו... זאת צריכה להיות הגישה כי אם לא כך אבדנו את הכל!!!

ישראל ברקוביץ

משתמש רשום
האם זה אפשרי לעשות תעמולה חילונים יקרים למה בסוף חזרתם בתשובה {הרי יש להם קורונה והם טוענים שקורונה זה רק לחרדים ואם כן חייב להיות שהם חזרו בתשובה}

הר הבשן

משתמש מקצוען
מובדלים אכן אבל שנאה??? הגזמתם זה חלק מאיתנו כל יהודי שיבוא לשמים אחרי 120 שלו ישאלו מה הוא עשה למען אחים שלו ...,יש לנו הזדמנות לקדש שם שמים אני עובדת עם האוכלוסייה הכללית מידיעה אני מדברת,הם באים אלי ואומרים לי אני מקנא בכם ! אנחנו משתתפים בצער שלכם לגבי העוול שנגרם ברשת, יש הרבה כאלו שבאמת יודעים להעריך ואפילו אומרים את זה בפה מלא,כשהבן שלי אומר לי אמא האיש הזה בלי כיפה הוא גוי אני מסבירה לו הוא לא גוי הוא יהודי שהתבלבל והוא יחזור בתשובה נתפלל עליו... זאת צריכה להיות הגישה כי אם לא כך אבדנו את הכל!!!
שנאת עמי הארצות יהודיים לתלמידי חכמים זה לא אני אמרתי אלא הגמ' בפסחים ד' מ''ט ע''ב וגם לא הבנתי איך הבנתם מדבריי שצריך לשנוא את החילונים כתבתי שכתוצאה מההסתה וגרורותיה אנו מרוויחים ומזכירים לעצמינו .שאנחנו מובדלים מהם!!!

סערצע

משתמש מקצוען
עם זאת, חובתנו (שהיא זכותנו) להפחית את הזוועה הזו ככל הניתן, במחאה צעקנית כבדיפלומטי' שקטה.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שנאת עמי הארצות יהודיים לתלמידי חכמים זה לא אני אמרתי אלא הגמ' בפסחים ד' מ''ט ע''ב וגם לא הבנתי איך הבנתם מדבריי שצריך לשנוא את החילונים כתבתי שכתוצאה מההסתה וגרורותיה אנו מרוויחים ומזכירים לעצמינו .שאנחנו מובדלים מהם!!!
סורי צודק ממש.התכוונתי לכל ההתנהלות בפורום בכללי.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
רק עם תהיה אחדות בנינו בין חלקי העם אז נוכל לשרוד ולהביא את הגאולה,חבל שאנחנו נסחפים ,נכון הדברים כואבים אבל בל נשכח עמ''י חי וקיים!
הלוואי שיקום פרויקט מאחד כזה בין כלל הציבור בישראל ולא מפריד ומתנכל ,דווקא מאד יפה רצף המודעות למעלה מעוצבות להפליא,מתאימות למצב,
יבואו כאלה ויגדיו שאני עוד אחת תמימה אבל די בואו נרים את הראש מעל המים ונביט לשמים ונבין שאנחנו כולנו חלק ממנו יתברך!
והוא וודאי עצוב מהשנאה בין המגזרים,והרי איך יכול להיות אחים אנחנו! אתגר חדש: איך נמגר את השנאה? איך נגרום לאחד בין חלקי העם ??,אשמח שתעלו שלל רעיונות למייזם שייתן אור בקצה הפרוד הזה !כי עמ''י זה עם אחד!!!!
ישר לערוץ הידברות.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
סליחה על ההקצנה, אבל זה קצת מזכיר לי משל ששמעתי בילדותי:

טלה קטן עמד וזעק בכיכר העיר, די למלחמה בין הכבשים לזאבים הגיע הזמן לעשות שלום, נחיה יחד באהבה אחוה שלום ורעות.
נענעו זקני העדר בזקנם ואמרו לו, אותנו שכנעת עכשיו לך ושכנע את הזאבים,

הלך הטלה,
הלך ולא חזר...

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אז הפכת את החילונים לזאבים או אותנו ?? אנחנו בני אדם !לא חיות ... ולכן כל זמן שהנר דולק אפשר לתקן!
במיוחד אם זה אחים שלנו לא תשכנעי אותי רואים שיש פו רבים שאף פעם לא נפגשו עם חילוני ממוצע ,
יש בהם כ''כ הרבה סוגים מאמינים ואלו שלא אלו המסורתיים ואלו הערכיים וכו'

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
כשמישהו חילוני יכתוב את ההודעה הזו,
אני אתחיל להאמין שמשהו יכול להתקדם בכיוון הזה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה